Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ez terhesség vagy...

Lehet ez terhesség vagy valami más problèma lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem szoktam ide ki írni de nagyon kíváncsi vagyok hogy más is járt e már így . Na szóval együtt voltunk a párommal termèkeny napokon kb 2,5 hete) illetve előtte is azután is folyamatos szurkálós nyilalós érzéseim vannak viszont 3 nappal előbb "jött meg " mint kellet volna ami így nézet ki : első nap egésznap barnáztam másnap reggel kezdett beindulni de alig volt meg másnap vagyis amikor esedékes lett volna már délután nem volt semmi eltelt két nap és pisilés közben van egy kis vérzésem állandóan érzem most is ezt a szurkálós érzést és a hasam is fáj ha rá fekszem szerintetek baba vagy mi lehet ez az egész?

máj. 26. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem csinálsz egy tesztet? Itt senki nem lát beléd.
máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
csinálj egy tesztet, ha negatív, nem vagy terhes.
máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom jól hogy senki nem lát belém és mindenkinek más a teste és arra voltam kíváncsi hogy járt e így már valaki
máj. 26. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem a kislányommal nemvárt napján volt barnázás kb fél napig. El múlt másnap csináltam tesztet erős pozitív volt
máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!