Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lègyszi mondjàto...

Lègyszi mondjàtok el, hogy hasznàljam az ovuteszt csíkokat.26 napos ciklusaim vannak. Nem èrtem, most akkor kell szeretkezni a babàèrt amikor megjelenik a csík vagy amikor negatív lesz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Még tejesen új vagyok az oldalon, de Én(Mi) is Babát szeretnénk, és az egyik kolleganőm adott egy jó tanácsot az ovutesztel kapcsolatban. Tudomásom szerint 5 db. van egy csomagban és ő ( kolleganő) tízet csinált belőlle, úgy, hogy ovatosan hosszába kettévágta, hogy ne sérüljön az a párnácska rajta, amelyk jelzi a pé-t. Neki bevált, most 7 hetes terhes. És akkor van pé-ed mikor, pozitivat mutat. Van egy pár oldal, ahol ecsetelik, hogyan is működik egy ilyen teszt, szerintem járj azért utána, nem akarok butaságot mondani! Kitartást és sok sikert kívánok!
2009. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A teszveszen nagyon olcsón rendelhetsz ilyen csikokat, csak ird be a keresőbe. Délutáni vizelettel használd.
2009. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.Mi is ovu-tesztel próbálkoztunk és a második hónapban össze is jött a babó(aki ma már 4hónapos).Én úgy csináltam,hogy amikor erősebb volt a tesztcsík mint a másik,na akkor gyorsan nekiláttunk a dolognak ,és utána gyertyaállás meg fél óra fekvés:).Előtte mi is majdnem egy évig próbálkoztunk sikertelenül,de ezzel könnyen összejött.

4hós baba anyuja

2009. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors vàlaszokat ,tehàt amikor legerôsebb a csík nekilàtunk.
2009. jan. 6. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó pozitív és az első negatív napon kell szeretkezni a babáért.
2009. jan. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!