Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, aki nem szeret...

Van olyan, aki nem szeret szeretkezni, csak a gyerekért csinálja?

Figyelt kérdés
Van közületk olyan vagy ismertek olyan nőt, aki nem szeret szexelni, csak a gyerekért csinálja? Nem szenvedés ez neki?
2011. aug. 9. 23:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
59%
Pld. én. De 14 évnyi próbálkozás után (a gyerek miatt) már a szex gondolatától is undorodtam.. .de azért csak összehoztuk :)
2011. aug. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Megkérdezhetem, hogy miért nem szereted a szexet? Soha nem szeretted? És milyen érzés szexelni baba miatt, ha nem akarod?

Köszönöm, ha válaszolsz!

2011. aug. 10. 00:01
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Az első pár év jó volt, új szerelem, rózsaszín köd. Aztán jöttek a hétköznapok, teltek az évek, boldogok voltunk (vagyunk most is) de nem akart a baba összejönni. Közben volt egy vetélésem is. Egymást hibáztattuk, de éreztük, hogy nem jó így gyerek nélkül. Kivizsgáltak minket, nem volt semmi gond, nem találtak semmit. Csak egyszerűen nem jött.


Az utóbbi években már-már kényszeresen csináltuk a szexelést, lesz ami lesz alapon, néha már gépiesen. Ez - bevallom neked - felőrli az ember idegeit, meg mindent. De felül tudtunk rajta emelkedni.


Volt, hogy nem volt jó a szex közben, nem is éreztem semmit, csak feküdtem ott, mint egy darab fa. (a férjemnek jó volt, ő ugye nem tudta volna eljátszani, ha nem jó) :))


De aztán csak összejött a baba (spontán), elmúlt a görcsös akarás, és mostmár jó újra minden. :)

2011. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszi! Szóval akkor most már jó megint. Azt hittem eleve nem is szeretted! :-)

Amúgy hány éves vagy?

2011. aug. 10. 00:05
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
34 évesek vagyunk mindketten. 18 éves korunk óta vagyunk együtt. Most 2 éves a gyerekünk. :)
2011. aug. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért kérdezted? Nálad is valami hasonló van?
2011. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm mondta, hogy nem szeret szexelni és a férjével gond is a szex de most babát akar és "sajnos ehhez szexelni kell!" Kicsit ledöbbentem. A férje is furcsálja és nem igazán szerencsés ez. Csak kíváncsi vagyok, hogy mennyire gyakori ez a probléma.
2011. aug. 10. 00:11
 8/20 anonim ***** válasza:

Hát igen, a gyerekhez szexelni kell :))


Amúgy nekem volt egy ilyen kolléganőm, aki nem szerette soha a szexet, és mikor babavállalásig jutottak, akkor az egyik meddőségi központhoz fordultak, és ők segítettek neki "teherbeesni" inszeminációval. A dokinak azt mondták, hogy két éve nem jön össze... nem pedig azt, hogy túl kevés a szex.. Pedig tényleg van ilyen!

2011. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

szerintem a közösülésre gondolt az ismerősöd.

ekkor sok nő nem érez semmit.

mert hát, a hüvely nem épp érzékeny testrész.

olvashatjuk a Szex kategóriában is sokszor, hogy "valami bajom van, semmit nem érzek" - ez normális.

az orális szexet szereti az ismerősöd.

2011. aug. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

:))))))))))

Csak az a bibi, h az orális szexből ritkán születik gyerek.

2011. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!