Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veszélyeztetett terhesség már...

Veszélyeztetett terhesség már nem lesz nem veszélyeztetett? (Én vagyok a 6 mm-es nyálkahártyás)

Figyelt kérdés
Múlt kedden nekem volt vékony a nyk.-m, tegnap voltam dokinál és hüvelyi ultrahangon látta! 5,1 m-es a petezsák. Veszélyeztetett terhes vagyok, tegnaptól itthon kell pihennem, fegyegető vetélés jelei miatt. A jelek, a kis vérzés ami volt, tegnap nagyon kicsi barnás folyást látott a doki. Meg a mensim alapján 8 hetesnek kéne lennem, a mérete pedig egy 5 hetesé. Mondtam neki, hogy összevissza volt a mensim,arra nem alapozhatunk. Remélem megerősödünk. Köszi mindenkinek aki szurkolt :)
2009. jan. 6. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok!!!Aztán vigyázz ám most nagyon magatokra!Pihenj sokat, semmi megerőltetés!Szorítok, hogy minden rendben legyen Veletek:-)Ugye tudod, hogy ez egy IGAZI CSODA ami megtörtént Veletek:-)

Idővelcsak elmúlik az a fránya veszély...;-)

Boldog babavárást!!!

2009. jan. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem lesz könnyű neked, de kitartást. Semmi baj nem lesz most már.

Az a pici nagyon akar élni, vigyázz magadra, magatokra. Ha eddig nem imádkoztál, most adj hálát az égieknek... Ez valóban csoda.

Kívánom, hogy hamarosan a babázás egyéb kérdései miatt "zaklathass" minket:))és semmi baj ne legyen.

Most pedig nyugodj meg, nem lesz baj.

2009. jan. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a 12. hét után már nem lesz ennyire veszélyes a dolog, addig helyrekerül minden és szépen beágyazódik a baba, szó szerint. :-) Pihenj sokat és ne idegeskedj. Sógornőmnek 14 hetes terhessége most 12 hetesnek látszik, amikor Neked, neki se látszott sok a babából.
2009. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Na-ugye-ugye én megmondtam, hogy semmi baj nem lesz.

(Én, vagyok az akinek 6.5mm-es volt a ny-hártyája és simán kihordta a terhességet)

Akkor most már tessék nagyon vigyázni MAGATOKRA. És semmi ugra-bugra

2009. jan. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, hogy vagytok? Remélem minden rendben!!!
2009. ápr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én egy új hozzászóló vagyok, kiváncsi lennék mi lett veletek? Nekem 11 napja késik a mensim, pénteki uh-on 7 mm-es nyh-t látott a doki, viszont petezsákot nem. Én is reménykedek, mert soha nem késett még. Nekem is már lassan 6 hetesnek kéne lennem, mert márc 11-én volt meg utoljára, viszont csak ápr. 1-én jöhetett össze, mert akkor volt pé-m. Hőm is magas, cicim is feszül, tehát nagyon izgulok, hogy nálam is legyen ebből valami. Légyszi irj!
2009. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!