Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt a marhaságot, hogy 7-10...

Ezt a marhaságot, hogy 7-10 nap a beágyazódás ki találta ki? Legtöbben erről beszélnek, holott ha akármelyik orvost megkéritek, elmondja, hogy miként működik a dolog.

Figyelt kérdés
Az igaz, hogy az aktus után 7-10 nap múlva van biztos helyen a baba, de az hogy beágyazódjon nem 7-10 napig tart. Profi nőgyógyászom volt, átkerültem a meddőségire, ahol igazán értenek hozzá és semmi 7-10 nap nincsen. Logika. Vegyünk egy 28 napos ciklust. A 14. nap megtörténik az aktus, legkésőbb a 16. nap találkozik a petesejt a hímivarsejttel. Elindulnak, 1-2 nap alatt felérnek és elkezdődik a beágyazódás. A 24. napon már biztos helye van a babának, akkor kezdi el a szervezet a HCG-t termelni amit néhány nappal később a teszt is megerősít.
2009. jan. 6. 13:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
A kérdésre 2 embertől kaptam választ. Senki nem veszekszik, gondolom nem árt ha egy félreértést, amiszerint odaérkezés után 7-10 nap a beágyazódás tisztázunk. Aki magára vette azt tudom sajnálni, nem az volt a cél, hogy az amúgy is frusztált babára várásunkat még frusztráltabbá tegyem, csupán nem értem, hogy miért mondják, vagyis hogy kitől hallották azok, akik azt mondják, hogy odaérkezés után 7-10 nap ez a procedúra. Vagyis? Van valami probléma lányok?
2009. jan. 6. 18:14
 12/13 anonim ***** válasza:
nem odaérkezés UTÁN, hanem a megtermékenyítéstől a megtapadásig 7-10 nap telik el. Érti, kérem?
2009. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ti lököttek vagytok!!!

Nem a mennyi idő alatt és a hogyan számomra a kérdés, hanem a VÉGRE MIKOR???! (és csak csendben kérdezném úgy 2,5 év után mi a frászt csináljak még, hogy ez valóban meg is történjen????)

Lázadni nem egymás ellen kell csajszik, hanem a természet ellen, ami arra "kényszerít", hogy egymásból ilyen oldalakon merítsünk erőt!

2009. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!