Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elofordult-e mar valakivel,...

Elofordult-e mar valakivel, hogy a ciklus vege (kb.23. nap) fele teherbe esett? Ilyenkor mikor mutathato ki vizeletbol a hcg hormon?

Figyelt kérdés
Mar hat napos a keses, igaz, egy par napja volt egy kis pecseteles, ami nem lett erosebb. Olvastam arrol, hogy van olyan, hogy rendkivuli petekilokodes, de arrol is, hogy a ciklus vege fele mar nem jo minosegu a mehnyalkahartya. Remenykedhetek azert?
2009. jan. 6. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem reménykedhetsz. Nem mindenkinek a középidőben van a peteérés. A peteérés utáni 14. napon kell, hogy kimutassa a teszt, de lehet, hogy akkor még halvány.
2009. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is később volt a peteérésem kb a 18-20.napon.Ráadásul sikerült teherbe esnem:)A teszt is csak 8 nap késés után lett halványan pozitív.

14 hetes pocis

2009. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na akkor varok meg egy bo hetet, mielott vennek tesztet, addigra ugyis kiderul, hogy akkor most megjon, vagy sem.

Koszonom a valaszaitokat es jo egeszseget kivanok a babanak es mamanak egyarant!

2009. jan. 7. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!