Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat az elmaradt...

Mire utalhat az elmaradt mensi, ami eddig mindig rendszeres volt, terhességen kívül? Ez már a második hónap, hogy kimarad, volt két negatív terhességi teszt. Kedden megyek a dokihoz.

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ha biztos, hogy nem baba, akkor is több oka lehet annak, ha kimarad. Pl. stresszes munkakör (tudom, hogy lerágott csont, de a stressz sokmindennek oka lehet), váratlan változás, sokkhatás (pl. munkahely-, lakhelyváltás, költözés), illetve a másik véglet, ha valami belső fertőzésed van, petefészekgyulladás, felfázás, ne-adj-Isten szervi elváltozás. Mindenképpen menj el orvoshoz.
2009. jan. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam is ez volt a helyzet, amikor abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Visszamentem a dokihoz, és adott gyógyszert. Két hétig kellett szedni, és amikor abbahagytam akkor jött meg. Azóta minden rendben van.

Lehet hogy csak nincs peteérésed, arra is van gyógyszer.

Szerintem is a legjobb megoldás a doki.

Egyébként ihatsz teákat, is a mensis problémákra jó hatással van a cickafark és palástfű tea.

Peteérésig a cickafark, utána a palástfű.

Reméljük nincs nagy baj.

2009. jan. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt cisztám attól maradt ki. Kapsz rá gyógyszert ami meghozza a menstruációt. De olyat is olvastam már, akinek a teszt nem mutatta ki még 8-9 hetesen sem. Bár ez biztosan ritka, meg már lenne tüneted is szerintem.
2009. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolók már sok tippet adtak. Egy újabb tipp: pajzsmirigy probléma. Nagyon meg tudja kavarni a szervezeted. Ha biztos nem baba, nézetsd meg a TSH értéked.
2009. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!