Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtörténhet? Tegnapelött...

Megtörténhet? Tegnapelött volt peteérésem és tegnap szeretkeztünk -megszakításos- védekezéssel.

Figyelt kérdés
és én úgy éreztem egy pici belém ment, mert mikor zuhanyoztam éreztem hogy egy pici kifolyt belölem. Mikor peteérésem van mindig barnázok, de csak egy picit és ez a barnázás kedden volt, mi meg szerdán szexeltünk. Hú én nagyon örülnék a babának, de a párom még várni akar.
2009. jan. 8. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Elméletileg meg, mert a pete egy napig marad életben.

Ha a kiskatonák elég fürgék voltak, akkor még lehet hogy nem maradtak le a randiról.

Amúgy csak halkan jegyzem meg csak akkor lesz felhőtlen az örömöd, ha a párod is szeretné a babát, ha mégis terhes leszel.

Azért sok sikert, és úgy alakuljon, ahogy szeretnéd!!!!!

2009. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó esélyed van rá.

Én még csak annyit fűznék hozzá, hogy a második babánál nálunk is így volt, hogy én nagyon szerettem volna, a férjem nem, megszakítással védekeztünk. Szerintem ha egy férfi így védekezik, akkor már "félig" benne van a babában. Nem hiszem, hogy bármelyik férfi elhinné, hogy ez biztonságos módszer. Az én férjem, soha ki nem mondaná, hogy gyereket akar, abból jövök rá, hogy nem húz gumit, "csak" megszakítva szexelünk. (én gyerekmániás vagyok, mindig kapható vagyok gyerekre, max 3 gyerekig, eddig még 2 van)

A lényeg, hogy mikor így védekezve terhes lettem, nem szólt semmit, de egy hét múlva már a nevét is kitalálta akár fiú akár lány lesz és eltervezett mindent.

Lehet a Te párod is ilyen típus. :)

2009. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:-) igen, azt hiszem az én párom is így lenne, imádja a gyerekeket
2009. jan. 9. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!