Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás, hasszurka és néha...

Derékfájás, hasszurka és néha mensis érzés, hányinger, cigi undor lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikor lehetett peteérésem, mert kétnaponta akcióztunk és ilyenkor nem igazán lehet figyelemmel követni a folyás milyenségét. Szerintetek? 19-én kellene megjönnie, de már vagy 1 hete érzem ezeket a tüneteket.
2009. jan. 8. 12:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem középidőben volt peteérés, hanem hamarabb? Vagy ez a mensi előjele lehet? A hasam is fel van puffadva. Ha sokat mozgok, dolgozok, akkor még jobban szúr a petefészkem.
2009. jan. 8. 12:33
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de kérlek válaszoljatok, mert már nem tudok mire gondolni.
2009. jan. 8. 12:38
 3/12 anonim ***** válasza:
Kb. én is így vagyok! Nekem a héten kellene megjönnie, de én nem bírtam ki, és ma de. teszteltem, de minek? Még nem mutatot semmit, de a hétvégén újra megpróbálom. De közben félek, hogy megjön. Próbáld meg kivárni, amíg meg kellene, hogy jöjjön, és utána tesztelj! Tudom, hogy nehéz, de a saját példámból nagyon eltud keseredni az ember, ezért várok én is.
2009. jan. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, azért nem teszteltem én sem, mert korainak tartottam, csak nagyon félek, hogy valami bajom lehet. Azért vannak ezek a tünetek. Ugye majd írsz, ha meglesz az eredményed? Szurkolok neked!
2009. jan. 8. 12:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Írok, de nyugodj meg ezek a tünetek nem hinném, hogy bajt mutatnak! Én is szúrkolok neked!

Nagyon nehéz várni, nem? Alig tudok megulni a fenekemen!

2009. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon nehéz. De próbáljunk türelmesek lenni. És neked milyen tüneteid vannak?
2009. jan. 8. 13:20
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugyanezek mint nekem?
2009. jan. 8. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Hasszúrka.Sokszor úgy érzem, hogy megjön, kb 3 napja émelygés, bizonyos kajákat nem tudok megenni,furcsa közérzet.Remélem nem csak bebeszélős dolgok ezek nálam.Neked nincs furcs közérzrted?
2009. jan. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De miért negatív a teszt?
2009. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Valószínüleg azért negatív, mert még nincs elég Hcg a szervezetedben. Mensi időpontja után érdemes tesztelni. Legalább is azt mondják. Ezek mind babára utaló tünetek. De félek, hogy nehogy valami más legyen.
2009. jan. 8. 13:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!