Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a terhesség jele a...

Lehet a terhesség jele a derékfájás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ez szerintem nagyon szubjektív. Terhességtől függetlenül is mindig derékfájással is megszenvedtem a menszit, de ugyanúgy fájt akkor is, amikor pozitív lett a tesztem. Ha alapból nem szokott, de most fáj, az más! Akkor ki tudja, hátha.
2009. szept. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a mensim mindig derékfájással kezdődik, ez történt 6 évvel ezelőtt is, mikor egy vetélés után voltam 2 hónappal. Ugyanis akkor is azt hittem, hogy mensi lesz, biztos voltam benne, hogy nem lehetek várandós, mert előtte volt EÜ. kaparásom az elhalt magzatt miatt. :( Aztán kimaradt 5 napot a mensim, és láss csodát egy teszt kimutatta, hogy babás vok újra. :) Mindez derékfájás mellett. Tehát attól, hogy fáj a derekad, még lehetsz babás, de mensit is jelezhet! :)
2009. szept. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem nem mensi mert lett egy pár halvány csíkos tesztem.Első terhességemnél nem volt derékfájásom ezért is kérdeztem.Tudom minden terhesség más de ez fura hogy 1 hete ennyire fáj a derekam.Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 1. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!