Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Derékfájás lehet-e terhesség...

Derékfájás lehet-e terhesség jele?

Figyelt kérdés
Pár napja késik a mensim - de egyébként sem óramű pontosságú. Az átlag 33 nap, de nemrég volt egy 39 napos ciklusom is. Ez most a 38. napom. 3-4 napja fájdogál a hasam mintha mindjárt megjönne, ma már a derekam is.
2009. máj. 5. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fog jönni, de az is lehet, hogy terhes vagy. Nem lehet előre tudni, ebből még bármi lehet, ez mindkettőre jellemző dolog.
2009. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet terheseg jele is nekem par napja kulonosen nagyon faj a derekam es tegnap teszteltem pozitivat!
2009. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Gratulálok.


Én még nem mertem tesztelni. Mert nem akarok csalódni.

Általában a mensi 1. napján szoktam görcsölni + fáj a derekam. Előtte nem igazán, vagy csak nem figyeltem eddig.

Most csak tompán fáj.

2009. máj. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!