Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok, véleménye...

Mik a tapasztalatok, vélemények Dr. Tűzkő Nándor doktorról Budapesten?

Figyelt kérdés
A doktor úr szülész-nőgyógyász. Van neki Bpen magánrendelője, de a Péterfy Sándor utcai kórházban is dolgozik.
2008. jan. 10. 12:04
1 2
 1/17 anonim válasza:
55%

Én jártam hozzá egy műtét és felülvizsgálatok erejéig.

Sokan el voltak tőle ájulva. Nekem semleges volt, viszont nagyon meg kell fizetni. Ha neked van miből, akkor ajánlom. Másik bajom volt még vele, hogy mivel ő endokrinológus is, nagyon könnyen írkálja a különféle gyógyszereket. Én meg inkább a természetesebb gyógyászat híve vagyok.

2008. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A tapasztalatom az, hogy pénzéhes és drága!!!!

A Péterffybe vezeti le a szülést, és a kórház egy háborús övezet:(!!!!Nála nem havonta kell járni a magán rendelésre hanem 2-3 hetente rendel be,hogy FIZESS FIZESS!!!!! Nekem sem ajámlotta senki magam kerestem fel mert endokrinológus nőgyógyászt szerettem volna találni, de TÉVEDTEM SAJNOS!

2009. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy ez egy régi topic, de mivel nincs törölve, szeretném a doktorúr jó hirét öregbiteni! Én hozzá jártam, mivel én is endokrinológust kerestem eleinte, majd ottragadtam nőgyógyásznál. Nekem nagyon szimpatikus volt rögtön, pár hónap eltéréssel voltam nála a magánrendelésen, emlékezett rögtön a nevemre egy találkozó után, és hogy mi bajom volt! Nagyon megnyugtató az orgánuma és a viselkedése is. Valóban a magánrendelésre hivja az embert, de aki rendszeresen hozzájár, azt hivja utána a kórházba is, én például nem egyszer voltam ott vérvételen, UH-n, NST-n, és ezekért fizetni sem kellett. Havi egyszer voltam a magánrendelésén kb, nem igaz, hogy gyakrabban hiv! Felkértem szülésre, rögtön jött, amikor jönnie kellett, nem előre kérte a pénzt, nagyon korrekt és segitőkész volt végig szülés alatt/előtt/után még mindig, felismerte a vészhelyzetet, és császár lett végül a baba, és gyönyörű a hegem!! Szóval valóban fizetni kellett a szolgáltatásaiért, de minden forintját megéri, amit fizettem neki! Csak ajánlani tudom!
2009. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én a doktor úr kórházi rendelésén voltam hormonproblémával. Kaptam rá gyógyszert és hamar helyretett. Kedves volt, a magam részéről én csak jókat mondhatok róla.
2009. szept. 25. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

árat tudtok mondani, hogy mennyi a magánrendelés?

2010. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
8000.- ft a magán vizsgálat. de ha 10.000.- esed van akkor abból nem ad vissza, én csak lestem:( Aranyos, amúgy csak hát elég drága én a rendelőbe hallottam a szülés 120.000.-ft. De biztos mond ő is valami árat, mégis csak neki fizetsz.
2010. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Tudnátok adni telefonszámot is??? Köszönöm szépen.
2010. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Kovács Attila 01 válasza:
Én csak jót tudok mondani róla. Profi a szakmájában és kedves. A páromnak menstruációs problémái voltak a fogamzásgátló abbahagyása után. A Doktor Úr kezelései után semmi problémánk nincs. A Weboldalán minden információt megtaláltok (telefonszámot is): [link]
2011. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Tényleg drága és 2-3hetente rendel vissza.12.000-14.000,máshol 8000-. Ultrahangot csak a terhesség 12-ik hetéig csinál,utána mehetsz a külön fizetősre. A goromba és empátia mentes asszisztense/szülésznője(Czifra Ildikó) 60.000-et kér a szülésért,ezt etikusan előre ki is köti!
2011. okt. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 drmarath válasza:
69%
Kedves előttem szóló névtelen Kritikusok! Nem tudom, hogy a szomorúság vagy a felháborodás vezet most ahhoz, hogy hozzászóljak a fenti személyekkel kapcsolatos negatív, szinte becsületsértő, rágalmazó bejegyzésekhez, de talán mindkettő egyszerre. Tűzkő doktort és Czifra Ildikót öt éve ismerem. Nekik köszönhetem, hogy hosszú évek után ma két gyönyörű kislány boldog édesanyja lehetek. Azt gondolom, hogy biztosan kijelenthetem, mind emberileg, mind szakmailag kifogástalan személyek. Én is jártam azt megelőzően a 8.000,- Ft-os kategóriás nőgyógyász magánrendeléseire, ahol a neves, nagyrabecsült orvos három évig nem tudott különbséget tenni a petefészek cisztám és az érett petesejt között. Az általa segítségül szánt injekciók darabját 12.000,- Ft-ért adta, és mint utóbb kiderült többet ártott vele, mint használt. Így kerültem Tűzkő doktorhoz, akinek szaktudása és embersége folytán kerülhettem egyáltalán olyan helyzetbe, hogy gyermekem lehessen. Minden egyes kórházi hátteret igénylő eljárást személyesen végzett el, egyetlen percre sem hagyott magamra, vagy bízta rá a feladatot másra. Hogy mennyire nem a pénzéhségről szólt a dolog, amikor a sima gyógyszeres kezelések nem vezettek eredményre, két hónap után ő maga irányított a Kaáli Intézetbe, megadva egy ottani orvos barátja nevét és telefonszámát. Az ottani segítség után terhes lettem, de sajnos nem indult el a baba szíve. Egy nap alatt kórházi ágyat szerzett, gondoskodott mindenről, ami a műtéthez kellett. És kérdezem én, hol van még egy orvos, aki a műtét előtti éjjel az ágy szélén ülve fogja egy megkeseredett zokogó nő kezét és vígasztalja?És aki ugyanazt az emberi vígaszt nyújtja a férjnek?Rá eg évre terhes lettem az első lányommal.Többször előfordult, hogy a terhesgondozás során más személyek tudatlansága folytán kapott téves infók miatt reggel, délben, este hívtuk fel a doktor urat telefonon és ő mindig rendelkezésre állt. Bemehettünk a kórházba, ahol mindig megvizsgált, ultrahangozott és akit ez a része is érdekel, nem kért pénzt érte!!!Az, hogy a 12. hét után nem csinál uh-ot, nem igaz. Ha nem ő csinálja, annak az az oka, hogy a 12.hetet követő uh-ok összekapcsolódnak más vizsgálatokkal, AFP, 19.heti genetikai ultrahang. Ilyenkor az ember saját döntése alapján az ország legnevesebb uh-os diagnosztáival találkozhat, akik a doktor úr számára nem ismeretlen emberek, hanem ismerős és hiteles szakmabeliek.Én is jártam uh-on az Istenhegyi Magánklinikán, fantasztikus élmény volt nekem, neki pedig egy megalapozott orvosi vélemény. A barátnőmnél így derülhetett ki a 19.hétben, hogy a baba dongalábbal fog születni. Ezután a Tűzkő doktor volt az, aki még a szülés előtt letette az asztalra annak az orvosnak a nevét, aki műtét nélkül hozta rendbe a kislány lábát. Megjegyzem, a második terhességemnél sem volt "kötelező" fizetős helyen csináltatni a vizsgálatokat, saját döntésünk alapján, kérésünkre Czifra Ildi szervezett meg mindent úgy a kórházban, hogy tényleg csak oda kellett menni.És akit érdekel, nem kért senki pénzt! Ami a szüléseket illeti, mindkét gyermekem császármetszéssel született és mai napig meghatódva tudok gondolni az élményre. A műtóben fegyelem, csend, senki nem társalgott az aktuális futbaleredményekről,a hétvégi programokról az ember feje felett.....csak az orvosi eszközök tompa zaja, rövid orvosi utasítások és a végén a baba sírása. Gyönyörű volt:)és a munka minősége: tökéletes metszés, másodszorra ugyanúgy, semmiféle bevérzés, fertőzés. Pedig hányszor hallani ilyet..Ami pedig az előttem szóló által sértegett Czifra Ildikót illeti: az ő gondossága, odafigyelése és tudása az, aminek köszönhetem a második kislányom egészségét. A terhesség huszadik hetétől toxémiás tüneteket észlelt a doktor úr. Elképesztő odafigyeléssel, gondossággal kísérték végig mindketten a terhességet. És igen, én is kéthetente jártam, aztán hetente és ennek köszönhető volt, hogy az Ildi egy ártatlan Ctg vizsgálat során észlelte a 170-es vérnyomást, a tejsűrű fehérjés vizeletet és már mentünk is a műtőbe és nem is volt kérdés, hogy a műtőasztalnál a Tűzkő doktor áll. Ő az a kritizált szülésznő, aki két héten keresztül, sokszor éjszakáról is bentmaradva megvárta minden nap, hogy beérjek, hogy vizeletet adjak le, hogy megmérhesse a vérnyomásomat, hogy vért vegyen. Ő az a szülésznő, akit éjjel is fel lehet hívni, bármit meg lehet tőle kérdezni és aki mindig felveszi a telefont. Mindkét babánkat személyesen vette át a szülőszobán a doktor úrtól, személyesen tette rendbe, ott van a műtőben és nem csak jelen van...Ők az a szülésznő és doktor úr, akik miután megszül az ember, rányitják az ajtót és érdekli őket, hogy vagyunk. És tényleg, lehet kényelmesen havonta orvoshoz járni és nem hetente meg kéthetente, de vajon nem léteznek indokolt esetek, hirtelen, kiszámíthatatlan dolgok, amiket csak így lehet kivédeni és nem az a legfontosabb, hogy az embernek egészséges élő babája szülessen? És akit érdekel, egyetlen ctg-ért, egyetlen vérvételért soha pénzt külön el nem fogadott a mi "kritizált" szülésznőnk. Nem teljesen értem azt sem, hogy mi a baj azzal, hogy az ember előre megtudja mennyit kell fizetni. Ha boltba megyünk, tudjuk mennyibe kerül egy kiló kenyér, ha fogorvoshoz megyünk, tudjuk, mennyiért tömik a fogunkat. Amikor először szervezte meg az Ildi a szülőszoba látogatást, mert ilyet is csinál:)akkor én kifejezetten megkérdeztem, hogy kinek mennyivel készüljek. És nagyon örültem, hogy választ kaptam a kérdésemre, sokkal inkább tartanám etikátlannak, ha senki nem mondana semmit és a végén meglepetésként érne az összeg. Így tudtam rá készülni. Megjegyzem, az Ildin kívül szinte minden szülésznő a kórházban elvégzett bármi után (vérvétel, ctg) külön díjat számít fel és kér el. Az előre közölt tarifa alapján el lehet dönteni, hogy az ember szeretné.e vagy megengedheti-e magának. Hol van olyan, hogy az ára valaminek nem ismert? Én azt gondolom, senkinek nem kötelező magánrendelésre járnia, azt is gondolom, hogy a szaktudást és gondosságot meg kell fizetni és biztosan tudom, hogy egy ilyen nőgyógyásszal és szülésznővel nem csak megkérdőjelezhetetlen szaktudást, hanem emberi bánásmódot és barátokat is kap az ember.
2011. nov. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!