Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a tapasztalatok, véleménye...

Mik a tapasztalatok, vélemények Dr. Tűzkő Nándor doktorról Budapesten?

Figyelt kérdés
A doktor úr szülész-nőgyógyász. Van neki Bpen magánrendelője, de a Péterfy Sándor utcai kórházban is dolgozik.
2008. jan. 10. 12:04
1 2
 11/17 EperT válasza:
87%
Én 2 hete szültem a doktor úrnál és Ildikónál. Viszonylag későn, 28 hetes terhesen kerülten hozzájuk. Vidéken lakunk és az itteni, semmivel nem olcsóbb orvosom, nem volt hajlandó egyértelmű választ adni arra, hogy elvállalja-e a szülést vagy sem. Így váltottam. És nem bántam meg. A terhesség alatt végig arra törekedtek, hogy ilyen rövid idő alatt is kialakuljon az a bizalmi kapcsolat, amiben én biztonságban érezhetem magam. Ildikó mindig segítőkész volt, minden létező szükséges információt elmondott, átfogó volt a szülőszoba bemutatása és teljes nyugalommal készültünk a szülésre. Szülés közben végig velünk volt, tájékoztatott az eseményekről, mikor-mi fog történni és bár nem volt komplikációktól mentes szülés, mégis azt mondhatom, hogy olyan biztonságban éreztem magam, ami megfizethetetlen. Végül a doktor úr szakértelmének és tapasztalatának köszönhetően nem kellett császármetszést végezni és Ildikó szakértelmének köszönhetően nem volt még gátmetszés sem. Reggel 9-kor született meg a kislányomat, és délután már törökülésben szoptattam. És igen, valóban megmondta az orvos is és a szülésznő is, hogy mennyit kér, de hát én kérdeztem :)) Viccet félretéve, akinek drága, ne menjen hozzájuk, de ne mocskoljuk egymást, mert annak nincs értelme. Mind szakmailag, mind emberileg én tökéletesen elégedett vagyok a munkájukkal és nem bántam meg, hogy őket választottam. És azt sem, hogy fizettem!
2011. dec. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%

Sziasztok! Csakis csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.Hosszas próbálkozások után sem akart jönni a baba,2 különböző kórház több orvosánál jártam,akik mindent rendben találtak,majd a neten elkezdtem endokrinológus-nőgyógyászt keresni,így jutottam találomra Tűzkőhöz.Már az első alkalommal is úgy viselkedett velem,mintha évek óta ismernénk egymást,elmondtam a problémámat,elsőre elküldött cukorterheléses vérvételre,ki is derült,hogy inzulin rezisztenciám van,ezért nincs peteérésem.Elkezdődött a gyógyszeres kezelés kb.októberben, januárban iszonyatosan begörcsöltem,elmentünk a pásztói kórházba(Nógrád megyei vagyok),ahol Dr. Hlinka Tibor rendelt éppen, megnyomkodta a hasam, nem talált semmit,megkérdeztem,hogy UH-val nem nézi-e meg,hátha ciszta,erre azt válaszolta,hogy ezzel az erővel én 10 dkg élesztőt is kérhetnék, ez itt nem a közért.Felhívtam Tűzkőt,aki pár nap múlva tudott csak fogadni,mert szabin volt, és megállapította,hogy egy 5x5 cm-es nem felszívódó ciszta van a jobb petefészkemben,amit műteni kell,1,5 hét múlva (febr.14)már műtöttek is,endometriosis volt,2 Clostys hónap következett,és kb május közepén megfogant a kisfiunk, aki hamarosan megszületik. Engem 3x hívott vissza az elején 2 hetente,aztán már csak havonta,ha a kórházban találkoztunk,mindig kérdezte,hogy vagyok,nagyon aranyos,van,aki akkor is bunkó,ha megfogadod. Ildikóról is csak jót tudok mondani,és én is azt mondom,hogy jobb tisztában lenni azzal,hogy mennyi is az annyi,mint aztán meglepődni vagy kínlódni,hogy akkor mennyit is adjak. Nekem a szülésre 100-120-at mondott a doki,Ildikó 50-et,de ő akkor az első perctől az utolsóig ott lesz velem,ha éjjel 2-kor hívom,akkor úgy jön.

34 hetes kismami

2011. dec. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

[link]

[link]

Kikényszerített hálapénz törvénybe ütköző! Ráadásul azért hívják hálapénznek,hogy Magad dönthess arról mennyire vagy hálás!

És kedves hozzáállás az is aki bérből és fizetésből él,vagyis nincs szórni valója,de mégis szeretne gyereket,az menjen Sztk-ba a "futószalagra". Mert ott meg ugye nincsenek megfizetve,valahol középúton lenne az igazság...

2012. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Hello!


Nekem csak negatív tapasztalatom van vele kapcsolatban. Nagyon drága (15.000 Ft egy vizit) és nem is éri meg, mert semmit nem csinál csak jópofizik az emberrel.


Én pl. 2 évig jártam hozzá, de nem érte meg. Blindre meghatározta a gyógyszer adagját és állandóan visszahívott, sőt minden fizetőssé vált (pl laborok). Ja, és az asszisztense egy iszonyatos flegma stílusú nő. Magánrendelésen az ember többet várna. Nem ajánlom senkinek, tévedés volt!


Sokkal lelkiismeretesebb endrokrinológusok is vannak (pl. Mensmentis)

2012. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
90%

Egyértelműen NEM javaslom!

Iszonyú pénzéhes, ráadásul még felszínes és figyelmetlen is. Néha bunkò néha nyájas. Nekem a közèpút is megfelelt volna, ha szakmailag legalább odateszi magát!

De még az sem jött őssze! Nálam konkrétan olyan figyelmetlen volt,hogy szervátültetés lett a vége a toxémiának....De! A 100.000 ft miatt,amit a császármetszésért kért 2007-ben külön felhívott,hogy legyek kedves bevinni a 6 hetes kontrollra és rettenetesen sértve érezte magát,amiért kiengedtek a kòrházbòl mielőtt ott a helyszínen oda felmarkolhatta volna a pénzt! ( mert közben leszaladt a Balcsira)

Nem sokkal később olvastam,hogy súlyos mulasztása miatt meghalt egy magzat az anyaméhbe!

Én biztos soha többet nem mennék hozzá!

2016. nov. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Snej válasza:

Múlt héten voltam nála, felkészülve papírokkal, vizsgálati eredményekkel.


A vizsgálat vagy inkább az eszmecsere, papírok átnézése fél órát vett igénybe,

érdemben nem nyújtott semmi hasznosat,

így tovább keresgélem a megfelelő orvost.


Az volt az érzésem, hogy inkább lepattint.

Nyers és durva, empátia hiánya, őszinte, ki, ha én nem személyiség.

Szerintem kiégett, a korábbi hírnevéből él.

Korábban lehet, hogy jó orvos volt, de jelenleg nem merném jó szívvel ajánlani.

Normál kórházi rendelésen voltam.

Pénzéhes: igen, a papíros Deákot simán elfogadta.

2020. márc. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Ilona K válasza:

Fontosnak tartom, hogy tisztàban legyünk azzal, hiàba van Magyarorszàgon neve egy orvosnak. Medikàkat engednek gyakorlatot szerezni rajtunk, a beleegyezèsünk nèlkül?

Dr. Tüzkö Nàndor mütött engem 2016 àprilisàban. Amikor betoltak a mütöbe, 4 fiatal (gondolom orvostanhallgatò) àllt ott. Altatàs elôtt 1 perccel az orvos megkèrdezte, nem baj-e hogy ott lesznek a mûtèt alatt, rèszt vehetnek-e a mütèten megfigyelökènt. Mit mondhattam volna kiszolgàltatottan egy perccel a mûtèt elôtt? Igent mondtam, had nèzzèk, abbòl bajom nem lehet.

Aztàn megtudtam, hogy ossze-vissza lettem kaszabolva, indokolatlanul nagy rèszt vàgott (vàgtak?) ki ès csùnya hegeim vannak.

Ha nem az orvos vègzi el a beavatkozàst, hanem orvostanhallgatòkkal gyakoroltat a betegen, miert nem közli vagy kèrdezi meg az adott orvos vagy kèri a beteg engedèlyèt ehhez, jóval a mûtèt elôtt??!

Azèrt írtam le, hogy mindenki legyen elövigyàzatos. Jò egèszsèget.

2020. jún. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!