Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemreg fekudtunk le a pasimmal...

Nemreg fekudtunk le a pasimmal, nem vedekeztunk, de nem is elvezett belem. Tegnap ota faradekonyabb vagyok, neha faj a gyomrom-hasam.. etvagyam sincs, es a nemi valadekom is neha-neha olyan darabos.Az vagyok vagy nem? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 22:17
 1/10 A kérdező kommentje:
jaj igen az eredeti kerdes az lene hogy terhes vagyok vagy mas bajom lehet?
2009. jan. 8. 22:18
 2/10 anonim ***** válasza:
De most megjött vagy nem??Vagy mikor kéne megjönnie??
2009. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem meg nem kell megjojon majd csak kb. olyan 2-3 het mulva.. nem reg mult el..
2009. jan. 8. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:
de ebben a ciklusban voltatok együtt??kb egy hete??ha igen nem vagy terhes mensi után nem nagyon esélyes...rendesen megjött előző mensi?
2009. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen rendesen megjot. hat mensi utan kb. 1 masfel hetre ra voltunk egyut. de meg nem votl a valadekom darabos.. ez mitol leht?:-S
2009. jan. 8. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
vmi hormon... max tesztezel egyet majd, de sztem nem lesz gond
2009. jan. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi szepen:*:*:*
2009. jan. 9. 06:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azért az a 1,5 hét mensi után nem éppen a most múlt el kategória. Nem feltétlenül félidőben van csak peteérés, sosem lehet tudni. Éppen terhes is lehetsz. Ha "nem élvezett beléd" akkor is sikerülhet teherbe esni, mert előváladék van. Persze kisebb a valószínűsége. A darabos hüvelyváladék pedig szerintem nem normális. Lehet valamilyen fertőzést sikerült összeszedned. Én megnézetném orvossal.
2009. jan. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A darabos hüvelyválladék egyértelműen fertőzésre,gyulladásra utaló jel.a tanácsom az lenne hogy keresd fel a nőgyógyászt minnél hamarabb,hogy kezelhesse a problémát,mielőtt komolyabb baj nem lesz.gyógyulj meg!:)szia
2009. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
SZIA VELEM IS PONT EZ VAN. TE TERHES LETTÉL? :S
2011. márc. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!