Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtti napokban mennyi...

Mensi előtti napokban mennyi az esély a teherbe esésnek? Kik vannak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Babát akarunk de sok helyen azt olvastam hogy nem középidőben esett teherbe hanem mensi előtti napokban, persze ez ritka eset, de van ilyen. Azért érdekel mert mi is védekeztünk már igy 1x, aztán megjött, de most ismét szeretnék, nem csak normál időben. Szerintetek van konkrét nap mensi előtt? ciklusaim nem egyformák, 28-35 naposak....
2010. nov. 7. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!


én vagyok az élő példa arra h ne csak a félidő legyen kihasználva!!! mi csináltuk végig. a mensim kimaradt,tesztem + lett,ciklus szerint 6hetesen elmentem dokihoz. semmi. 2 hétre rá: 6hetes baba szívhanggal. épp a végén estem teherbe. a születése is 2 héttel később lett mint ami a ciklusból számítódott.


szóval,ha rám hallgatsz: ahogy elmúlik a mensid,hajrá!! minden másnap,misszionárius póz,fenék alatt párna,szex után gyertyaállás,utána fekve maradás. és elevit.


2 babás anyuka aki mind2x így csinálta,első gyerek első hónapban összejött,2.gyerek a próbálkozástól számítva a 2.ban

2010. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elnézést de most vettem észre hogy elirtam egy mondatot. A második sorban, ami igy kezdődik :

"azért érdekel mert mi is igy védekeztünk"

nem igy akartam irni, hanem igy :

Azért érdekel mert mi is igy vagyunk együtt, mensi előtt is, meg normál időben is. Még is megjött...


Köszönöm a választ, a tanácsodat, próbálkozunk aztán...

2010. nov. 7. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

a 3. gyerekem rá a példa. akkor fogant, mikor kb meg kellett volna jönnie.

de nekem a szülések után nem rendeződött a ciklusom, ennek tudom be. előtte nekem is 33-35 napos volt, és kb a 20. napon fogant az első lányom

2010. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.vagyok


ha gondolod vizsgáltassátok meg magatokat. mi ugyan nem voltunk,de nem is kellett,viszont elég türelmetlen fajat avgyok,tuti mentem volna 3 próba után :)

2010. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nem a rendes középidős pé-kor esik teherbe annak magyarázat az lehet ,hogy vagy spontán peteérése volt ,vagy a jónás napján sikerült a babának megfogannia. Hisz nagyon sokan jónás napon esik teherbe. Százalékban sokkal több az esély ezeken a napokon mint normál pé-kor.
2010. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!