Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi esély van...

Szerintetek mennyi esély van rá, hogy újra méhen kívüli terhes legyek? Voltatok már hasonló helyzetben? Hogyan dolgoztátok fel? (mert nálam leírhatatlan, hogy mit érzek)

Figyelt kérdés
Megtörtént az első inszeminációm. rengeteg pozitív teszt után már elkezdtünk egy kicsit örülni, hogy sikerült, ráadásul az első, mire kiderült, hogy nincs petezsákom, de a béta hcg-m folyamatosan emelkedik. Egy hetes kórház után kiderült, hogy méhen kívüli vagyok, ezért laparoscopyás műtéttel el kellett távolítani a petevezetékemmel együtt. Szeretnénk újra megpróbálni az inszemet majd, csak már félek, hogy a másodiknál is ez fog történni és akkor már ráadásul egy petevezetékem sem lesz. Nagyon el vagyok keseredve, ráadásul nagyon félek a következő terhességtől is.
2011. jan. 21. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Elszor is nagyon sajnalom.

Nekem volt mehenkivulim,nem kellet operalni mert nem a petevezetoben volt hanem valahol a mehszajnal,baris ott latszott a petezsak.Elveteltem.nagyon vartuk mar,elotte tobb vetelesem volt,majdnem 4eve probalkoztunk mar.

feldolgozni....igazabol nem nagyon volt idom mert veteles utan rogton teherbe estem,izgultam nagyon hol a baba,koran elmentem dokihoz es jo helyen volt.

tudom nem negy segitseg,de bizni kell benne hogy a kovetkeo jo helyen lesz,mast sajnos nem tehetesz,menni kell tovabb az uton.

2011. jan. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt méhenkívülim lombik után. Szerencsére nekem sem kellett kivenni semmit, mert máshol volt a terhesség, de a babát nagyon sajnáltuk. Ez pont 1 éve volt. Most 13,5 hetes vagyok :-) Bízni kell benne, h sikerül, mi is ezt tettük.
2011. jan. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!