Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A történetem röviden az...

A történetem röviden az utolsó mensim nov. 12-én volt. Volt egy halván pozitív tesztem múlt héten. Ma az ultrahangon azt mondta az orvos hogy nem lát semmit. Teljesen tanácstalan vagyok, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A nyálkahártyám 10 mm-es már nem értem az egészet már egy éve próbálkozunk és most azt hittük hogy végre sikerül! Mi lehet a bajom?
2009. jan. 9. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem 11,23-án volt meg utoljára, ma teszteltem egy baromi halványat. Tüneteim nagyon nincsenek, már annyira akarjuk mi is, 1 év 2 hónapja, hogy tulajdonképpen bármilyen tünetet tudnék produkálni... :)


Dokihoz nem m egyek még azzal még várok . a 10 mm az jó vagy nem? terhes gyanús vagy vagy nem?

2009. jan. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, nekem két pozitív teszt és minden tünet után az orvos azt mondta, hogy talán terhes vagyok. Lát valamit, de nem tudja, hogy az baba-e. Visszarendelt 19-re. Ez a két hét életem leghosszabb időszaka. Addig is pihenés, semmi megerőltetés. Már beszéltem olyanokkal, akiknek csak 1-2 hónap után tudott az orvos biztosat mondani.Engem megnyugtattak. Kitartás!

K.

2009. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
A 10mm-es nyálkahártya nagyon vékony ahhoz, hogy a megtermékenyített petesejt megtapadjon. Lehet, hogy a megtermékenyítés létrejott, csak nem tudott megtapadni. Ez esetben viszont a menstruációval távoznia kellett volna, ami ugyebár nem volt. Lehet, hogy hormonális eredetű a gond, ami okozhat téves pozitív tesztet. Szerintem menj vissza a dokihoz, és kérj hormonszint vizsgálatot. A petefészkeidet megnézte UH-val, hogy nincsenek-e pici ciszták?
2009. jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és vett vért? ha terhes lennél már látnia kellene valamit. de tesztelj egyet és az megmondja. ha most van csík akkor 2 hét múlv menj dokihoz.
2009. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!a 10 mm-es nyálkahártya szerintem jó.nekem 9 napja késik,15,5 mm a nyálkahártya,de nekem sem látott még az orvos semmit.viszont jóval biztatott.nem rendelt vissza 1-2 hét múlva?
2009. jan. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nov 15.én volt meg utoljára.Dec 15.én halvány volt a teszt dec 22.én a nyálkahártya 18mm volt és már látott egy ici pici pöttyöt.Most hétfön már másodlagos szikholyag, és sejthető szívmüködés.Valószínüleg neked is hasonlót kellet volna már látnia.De keress fel egy másik orvost hát ha ö mást is tud mondani ezen kivül mint amit leirtál.Druolok neked hogy minden rendben legyen és ott üdüljön a baba a pocidban.Ird meg légyszí hogy mi lett a vége.
2009. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!