Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén, ha valaki azt...

Őszintén, ha valaki azt mondja hogy védekezés mellett lett terhes, mi jut eszetekbe először?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen rosszindulatú hogy arra gondolok, hogy valamit elszúrhatott akkor a védekezés terén, ha mellette lett terhes? (mondjuk nem vette be időben a gyógyszert, vagy kihagyott egyet kettőt, stb.)
2010. nov. 9. 13:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs 100 %-os módszer! A tabletta sem ígér ilyet. Csökkenti a hormonszintet(vagy növeli midig összekeverem) és így KEVÉSBÉ VALÓSZÍNŰ a peteérés

Vagy a spirál csökkenti a megtapadás esélyét. Nme megakadályozza, csak csökkenti az esélyt.

Nme is ígér 100%-ot a tableta sem. Szem aki nem akar gyereket semmiképp, annak minimum naptármódszer+ tabletta vagy tabletta + gumi

2010. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

Nekem az jut először eszembe, hogy milyen mázlista vagyok, hogy nem velem történt meg.

Sok ilyennel találkoztam én is, amikor három hétig feküdtem nőgyógyászati osztályon.

2010. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
71%
Első vagyok, miért kellett már megint lepontozni??? Meg tudná valaki magyarázni?
2010. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
megnéztem az indexet azért az milyen durva hogy sterilizásció mellett is teherbe lehet esni...:-))
2010. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Hidd el felhúztuk a gumit, és nem szakadt ki.

A fogamzásgátlók nem akadályozzák meg a terhesséet, csak alaposan ritkítják az alkalmakat, amikor teherbe esünk. Tehát nélküle mondjuk 3 havonta esnél meg, vele meg csak ötévente.

Az önmegtartóztatás és a terhesség csak az ami lehetetlenné teszi a teherbeesést. A többi csak csökkenti a valószínűségét.

Ja a gumi a harmadiknál volt, az elsőnél Postinor(esemény utáni) mellett szültem .)

MOst meg évek óta nem szedek semmit másnaponta szeretkezünk, mégse jön a negyedik...

2010. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
*sterilizáció
2010. nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Én is ismerek olyat, aki elkötött petevezetékkel lett terhes..
2010. nov. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Köszöönöm a válaszokat! És megjegyezném h én mindenkit felpontozok szóval nem én pontoztam le senkit. Szóval akkor bármikor számíthat BÁRKI terhességre?? Hát ez "jó" :(
2010. nov. 9. 14:08
 19/24 anonim ***** válasza:

Igen. Aki szexel. De aki fogamzástgátol, az kb 1000x ritkábban esik eherbe. Ez nem azt jeleti, hogy az nem épp ma lesz. Ezér tcsak az szexeljen, aki akar gyereket, csak nem most. Vag yha mégis, akkor dupla fogamzásgátlás.

A kolléganő tényleg a petting hatására szült. Talán a keze apának..nem vették észre. Hányt, mondtuk: terhes! Az mondta: az biztos nem mert nem volt semmi!

2010. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a különböző módszereket nem lehet egy kalap alá venni, mert mindegyiknél más, hogy kinek a "felelőssége nagyobb". Pl. egy spirál helyes elhelyezéséért a spirált használó nő kevésbé tehető felelőssé (mert pl. az orvos nem helyezte jól fel), mint az óvszer használatnál. Vagy a spermicid használatát nagyon elrontani nem lehet, de az alapból bizonytalan, hogy mennyi spermát képes ellehetetleníteni, vagy a sterilizált nő esete, ami már-már a szervezet regenerálódó képességének a csodája, és semmiképp nem írható a módszerrel élő számlájára.


Egy biztos, szerintem több a baki, mint ahányan állítják, hogy "hibátlanul" alkalmazták az adott módszert, mert hát emberek vagyunk, és hibázunk. Bármiben, így néha abban is, amire a legjobban próbálunk odafigyelni...

(az összeszedetlen)

2010. nov. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!