Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Őszintén, ha valaki azt...

Őszintén, ha valaki azt mondja hogy védekezés mellett lett terhes, mi jut eszetekbe először?

Figyelt kérdés
Csak én vagyok ilyen rosszindulatú hogy arra gondolok, hogy valamit elszúrhatott akkor a védekezés terén, ha mellette lett terhes? (mondjuk nem vette be időben a gyógyszert, vagy kihagyott egyet kettőt, stb.)
2010. nov. 9. 13:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

Jól használt gumi mellett nem lehet teherbe esni.Fizikai képtelenség.Lehet hogy te azt hiszed időben felhúztad, nem volt rajta mikroszakadás,időben kihúzta belőled.De ezek közül valamelyik nem történt meg.A gumi falán ugyanis nem kúsznak át a spermiumok.

Az elcsúszott spirál pech.

Tablettára pedig nagyon figyelni kell, ha legyengül az immunrendszered, beteg vagy, alkoholt iszol,gyógyszert szedsz, elfelejted stb.

2010. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
az jut eszembe, hogy baleset érte. nem feltételezem az emberi hülyeséget ilyenkor, mert a legjobb odafigyelés mellett is történnek ilyen dolgok.
2010. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

nekem perpillanat annyi,hogy védekezés mellett soha nem lettem terhes(sok mindent próbáltam, a tabitól a hüvelykrémen át az óvszerig)Míg egyszer(!) elmaradt a védekezés,és most 17 hetes állapotos vagyok:)

Szóval azért szerintem elég hatásos dolog tud ez lenni,eltekintv

2010. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

bocsi,korán ment el:)

Szóval néhány nagyon ritka kivételtől eltekintve hasznos dolog:)

2010. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!