Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes uh-nál a magzatom...

18 hetes uh-nál a magzatom koponyájában az oldalkamra hátsó szarvában 7mm-es tágulat volt látható. Ehhez hasonló eredmény, tapasztalat?

Figyelt kérdés

BPD: 40mm

THQ: 38mm

FL: 29mm

Várnám a tapasztalatokat és hogy, kinél mi volt ha történt velük hasonló!

Nagyon aggódom, először alacsony 0,66 mom volt az afp-m aztán jött a genetikai uh az egyik kórházban, ott derült ki ez most, majd köv.héten megyek Pestre genetikaira.Addig aggódás ezerrel!!


2011. febr. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz, de nem kell aggódnod!

Itt mostanában többször is olvastam hasonlót és az ismerőseim között is gyakori, hogy tágulat vagy ciszta van a babák agyában(gyakran ugyanarról van szó), az általam ismert esetekben mindig azt mondta a doki, hogy nem kell aggódni, magától elmúlik. És így is lett. Szurkolok, hogy nálatok is így legyen. Szerintem mióta fejlettebb a technika, azóta vesznek észre gyakrabban ilyeneket

2011. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Reménykedem még egy hét mire megyek a pesti genetikára. Addig meg para ezerrel!!
2011. febr. 2. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez még épp határon van, nem? Szóval ez még javulhat. Nekünk is ezt állapították meg, izgultam ezerrel, utána elmentem egy másik dokihoz, aki meg azt mondta, hogy nincs is semmi gond, csak vékonyabb az érfonat az agyában (több a hely), és ezért nézhették el az UH-n. Utána meg azért izgultam, hogy miért vékonyabb:-) Hiába mondta a doki, hogy ez nem jelent semmi rossszat, csak ezen járt az agyam. Szerencsére teljesen egészséges a fiam:-)
2011. febr. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát remélem minden rendben lesz!Majd jelzek mi volt!!

2011. febr. 3. 12:42
 5/5 A kérdező kommentje:

Minden rendben volt ma genetikán:) ismét kisfiúnk lesz!!!

Köszi a válaszokat!!

2011. febr. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!