Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napközben semmi bajom nincs,...

Napközben semmi bajom nincs, este mikor elkezdek "gondolkodni", akkor hasam fáj, görcsölök. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

kb 5 napja késik, tegnap kezdtem barnázni. mindig védekeztem a párommal, de rágom a kefét, hogy vajon mi a helyzet, tényleg mindig nagyon figyeltünk, de aggódom, az "ördög nem alszik":( félek nagyon...

már tisztára pszichós alapon van az egész szerintem, de nem birok megnyugodni:(


2009. jan. 9. 21:24
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Hát drágám erre csak egy dolgot írhat az ember! Tesztelj egyet.
2009. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

megőrülök

:((

2009. jan. 9. 21:38
 3/41 anonim ***** válasza:
Hát nekem 3 nap késés után 2 nap barna majd 2 nap mensi. Én késés után csináltam tesztet 1 nappal az negatív lett. Szerintem tesztelj és írj, hogy mi lett. Szorítok, hogy az legyen, amit szeretnél.
2009. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
jelenleg engem is az őrületbe kerget a helyzet ... mi 1-én voltunk együtt a párommal (talán 1-2 perc lehetett amíg nem védekeztünk de szerencsére időben észhez tértem) egyébként gumióvszerrel védekeztünk. 7-én kellett volna megjönnie, de már 3 napja késik. szval szerintem is tesztelj egyet én is azt szeretnék hétfőn. de én szintén nagyon félek :(
2009. jan. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
jaj:( még nem történt semmi, nem merek tesztelni, félek, még várok kicsit...:( szoritok Neked is:) remélem nem lesz baj.
2009. jan. 10. 21:30
 6/41 anonim ***** válasza:
énis rendesen izgulok. nekem úgy van, hogy pl ha elmegyek sétálni vagy csinálok vmit és nem arra gondolok, hogy terhes vagyok -e akkor nem érzek semmit, nincs semmi bajom. de ha elkezdek rágódni rajta akkor egyből hányigerem lesz, nem tudok enni sem, fáj a gyomrom stb stb. egyedül a mellemen nem tapasztalok semmi változást. nekem 5 napja késik. holnap végzem el a tesztet de nagyon félek!
2009. jan. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

szia. na en is pont igy vagyok mint Te. Remelem egyikunknek sincsen felni valoja, ugy igazabol. a melleimen en sem erzek semmit...nekem is igy van ha kikapcsolodok, pl seta, tarsasjatek, vagy tarsasagban vagyok (nem gondolok erre nincs bajom)de este ha lefekszem akkor egybol "gondolkozom" es akkor a hasam is puffadt, gorcsolok, minden bajom van. ha este megebredek nincs semmi bajom, de elkezdek gondolkodni mar egybol...

Nem merek tesztet venni. mit csinaljak?

2009. jan. 12. 13:56
 8/41 A kérdező kommentje:
naaaaaa, tortent valami? megvan a teszt? mi a helyzet veled? en holnap tesztelek, mert mar nem birom az ideget irj. udv SZORITOK
2009. jan. 13. 05:06
 9/41 anonim ***** válasza:
igen. teszteltem tegnap. negatív lett :-) tehát én teljes mértékben megnyugodtam.
2009. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
en is teszteltem tegnap este es ma reggel is, mindketto negativ:) orvendek hogy igy alakult:) sok szerencset puszi
2009. jan. 14. 13:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!