Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napközben semmi bajom nincs,...

Napközben semmi bajom nincs, este mikor elkezdek "gondolkodni", akkor hasam fáj, görcsölök. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

kb 5 napja késik, tegnap kezdtem barnázni. mindig védekeztem a párommal, de rágom a kefét, hogy vajon mi a helyzet, tényleg mindig nagyon figyeltünk, de aggódom, az "ördög nem alszik":( félek nagyon...

már tisztára pszichós alapon van az egész szerintem, de nem birok megnyugodni:(


2009. jan. 9. 21:24
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
de nekem még mindig nem jött meg és emiatt még mindig feszült vagyok. Neked azóta megjött már? én ma kezdtem el barnázni, vagyis inkább ilyen világos barna színű folyásom van ... talán megkellene ismételnem a tesztet. nemtudom.
2009. jan. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:

Nekem a menstruávióm körüli napokban volt erőteljes barnázásom, és olyan véres nyúlós (már bocsi) váladékozásom, talán az volt a menstruáció...??? nemtudom. én reggel és este csináltam tesztet, mindkettő negativ, remélem mostmár megnyugodhatok...

Szerintem nyugodj meg, meg kell, hogy jönnie! ne stresszelj mert akkor méginkább késni fog. Ha terhes lennél a teszt mutatta volna: NYUGALOM

2009. jan. 14. 16:52
 13/41 anonim ***** válasza:
már 8 napja késik és még mindig semmi. :( csak barna folyás, derékfájdalom és a hasamban ill. a petefészkeimnél az a bizonyos telítettségérzés. tegnap nekem is barnás-véres folyásom volt de mára elmúlt. (és tegnap sem volt vmi erőteljes) jah és nekem eddig menszesz előtt nem jelentkezett barna folyás. tehát nem tudom mitévő legyek :(
2009. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:

eddig nekem sem volt.nekem 4 napig tartott és eléggé erőteljesnek mondható volt, a telitettség-érzet nálam is megvan, de szerintem mert még mindig nem nyugodtam meg igazán.

Hogyan védekeztetek a pároddal? megkérdezhetem hány éves vagy Te? (csak érdekel)

A párom azt mondja, lehet olyan hogy egyik hónapban nem olyan erőteljes egy lánynak a vérzése, és ezzel nincsen semmi gond. próbálj megnyugodni.

Azokat a fájdalmakat nem csak "beképzeled"? pl társaságban is érzed? Üdv

2009. jan. 16. 05:34
 15/41 anonim ***** válasza:

gumióvszerrel védekeztünk. de lehet, hogy vmi hiba csúszott a dologban. a fájdalmakat hát nemtudom ... csak néha érzem. inkább a haspuffadás zavar. és még mindig nem jött meg ... 18 éves vagyok. és Te?

lassan 10 napos késés után szerintem ideje lesz megismételnem a tesztet.

Veled mi a helyzet most?

2009. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

En is 18 vagyok:)

Hát...remélem, hogy nincsen gond.

Néha puffadtnak érzem magam, vagy inkább mint aki tele van állandóan, de szerintem köze van annak, hogy idegesitem magam...mindig nagyon figyeltünk, én bizom abban hogy nem lehet gond. és abban is, hogy hamarosan megjön.

hidd el, minden rendben lesz. szoritok Neked.

jó lenne valami biztosabbat is tudni, de még úgy gondolom nem futottunk ki az időből. hiszem hogy nincs baj:)

Üdv, még irj

2009. jan. 16. 21:04
 17/41 anonim ***** válasza:

Ismét teszteltem, ismét negatívat. de ettől függetlenül még fájdogál a hasam meg a petefészkem sajnos :-( szerintem az állandó aggódás miatt lehet. A héten mindenképp felkeresek egy orvost Ő biztosat tud mondani. Én csak találgatni tudok vagy feltételezni de ennél többet nem nagyon ...

még mindig nem jött meg :( barnázok még mindig de elég csekély mennyiségben. de úgy gondolom, hogy majdnem 2 hét késéssel már ki kellett volna mutatnia a terhességet. ráadásul az együttlét óta is már 18 nap telt el ...

2009. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 A kérdező kommentje:
szerintem is csak az idegesség, rám is rámjön még az ideg...nekem is 18 napja:D (hát ez jó...) Engem picit nyugtat, hogy eléggé bőséges volt az a folyás...aztán ha nem lesz semmi lehet még egyet tesztelek. De ahogy "megynyugodtam" már nem vagyok olyan rosszul...Szoritok Neked:)
2009. jan. 18. 15:02
 19/41 anonim ***** válasza:

aranyos vagy, köszönöm :-)

énis Neked! :) majd írok ha van vmi változás vagy ha sikerült eljutnom a dokihoz! lehet, hogy Te is nyugodtabb lennél ha elmennél ... :-)

2009. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
hm, hát nem is tudom, az a pár perc lehet a sirba tenne. mostmár kezdtem megnyugodni. ha februárban sem lesz semmi akkor elmegyek, de addig mostmár várok...még irj, hogy mi volt:) gondolok Rád
2009. jan. 18. 20:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!