Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Napközben semmi bajom nincs,...

Napközben semmi bajom nincs, este mikor elkezdek "gondolkodni", akkor hasam fáj, görcsölök. Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés

kb 5 napja késik, tegnap kezdtem barnázni. mindig védekeztem a párommal, de rágom a kefét, hogy vajon mi a helyzet, tényleg mindig nagyon figyeltünk, de aggódom, az "ördög nem alszik":( félek nagyon...

már tisztára pszichós alapon van az egész szerintem, de nem birok megnyugodni:(


2009. jan. 9. 21:24
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

ma egészen jól voltam, nem volt se hányingerem se más egyéb. de a hasam még mindig nagyon puffadt de a melleim már nem feszülnek annyira. :-) de most megint elkezdtem idegeskedni ahogy eszembe jutott ... :S

Szorítok Neked!

2009. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:

Nekem most kicsit erzekenyek a melleim, de mas bajom nincs. emelem azert erzekenyek mert azonban megjon:) mas bajom nincs, csak ha ARRA gondolok.

puszi szoritok en is

2009. jan. 22. 05:23
 33/41 anonim ***** válasza:

Neked nem pufibb kicsit az arcod? mert nekem már osztálytársak is megjegyezték többen is, hogy mintha ducibb lenne ... meg a melleimet is pufibbnak érzem. :-) ma erőteljes fehérfolyás de semmi egyéb. várom a keddet ... de még olyan messze van :(

Te nem mész el dokihoz?

2009. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

nem, nem jegyeztek ezt meg, azt viszont hogy sápadt vagyok már tanár jegyezte meg. már napok óta nem alszom jól, állandóan képzelődök...lehet nem ártana, de én félek orvoshoz menni, picit még várok és nagyon remélem, hogy megjön...

szorítok kedden:)

2009. jan. 23. 14:11
 35/41 A kérdező kommentje:

Nekem ma megjott a menstruaciom:)

szoritok hogy Veled is minden rendben legyen. udv

2009. jan. 25. 15:13
 36/41 anonim ***** válasza:

hát ... örülök, hogy Te végre megnyugodhattál :-) nekem azóta sem jött meg ... holnap megyek dokihoz. nagyon félek, remélem minden rendben lesz és nincs baba még. később nagyon szeretnék egy picit de nem most. még korai :-)

vigyázz magadra! holnap írok ha hazajöttem!

köszi h aggódsz :-)

puszi:*

2009. jan. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

IRJ SZOTITOK NAGYON.

puszi

2009. jan. 26. 20:20
 38/41 anonim ***** válasza:
nem vagyok terhes. :-)
2009. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

:D huuuuuuuuuh... na jol van...

orvendek:) gondoltam Rad...puszi

2009. jan. 28. 16:52
 40/41 anonim ***** válasza:

köszönöm szépen :-)

és Te hogy vagy? lehet jobb lenne mostmár privátban:))

2009. febr. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!