Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal a 12-ik napon...

A párommal a 12-ik napon voltunk együtt, több tényező is megfelelő volt arra, hogy sikerüljön teherbe esni. Az viszont aggaszt, hogy jelentkeznek a megszokott hasi fájdalmaim, mint amikor meg akar jönni a havim. Lehet, hogy nem jött össze a baba?

Figyelt kérdés
2009. jan. 10. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az hogy jó napon voltatok együtt nem garancia, hogy sikerül is. Függ a hüvely ph-jától,milyen aktivak voltak a spermiumok,mikor volt tüszörepedés,stb...

Kitartás és ha nem is sikerült, próbáljátok tovább!

2009. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én onnan sejtettem, hogy terhes vagyok, hogy olyan volt, mintha meg akarna jönni, csak folyamatosan három napig, amúgy meg pár óráig szokott. Az alhasi vérbőség okozhatja. De tulajdonképp nem nagyon lehet megkülönböztetni a jeleket a mens előjeleitől, különösen , ha nagyon akarjuk a babát, akkor simán lehet pszichésen is mindenféle tünetet produkálni:))) Várd meg, hogy ne jöjjön meg, aztán tesztelj. Utána is csupa várakozás az egész, nem árt belejönni:)))

23 hetes

2009. jan. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Remélem, nem jön meg, csak olyan hosszúnak tűnik egy nap is, amikor várni, várni kell....
2009. jan. 10. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni, teljesen el is keseredtem, aztán csak nem jött. Ezt éreztem már a nem várt előtt egy héttel és még utána pár napig. Most már csak a derekam fáj, majd leszakad. 6 heteske
2009. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én jövő hét közepére nem várom, és elvileg mindent megtettünk, hogy összejöjjön a baba, de furcsa mód már most én is olyan hasi fájdalmat érzek, mintha meg akarna jönni. Sajnos nekem egyéb tünetek (pl. pattanások megjelentek, a hőm 4 napja leesett, majd újra felment) is arra utalnak, hogy most sem sikerült.

Viszont arról már én is hallottam, hogy menzeshez hasonló fájdalmak jelenkezhetnek teherbeesés esetén is. Figyeld a többi jelet, mérd a hődet (ha azóta folyamatosan szép magas, akkor az bíztató jel!)

És ne aggódj, a baba jönni fog, amikor nem is várnád! :)

2009. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan görcsölgetéseim voltak, mintha meg akarna jönni, de csak az aktuális mensi kezdetétől (előtte nem görcseim, hanem puffadtság-érzésem volt). Szóval vártam a vért, hiába... vagyis nem vártam.
2009. jan. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!