Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csinálhatok leghamarabb...

Mikor csinálhatok leghamarabb tesztet?

Figyelt kérdés

Nov. 5-én szexeltünk, akkor múlt el a menstruációm, ami október 30-án jött meg...általában 26 napos a ciklusom, tehát november 25-e körül kellene megjönnie...de addig úgy érzem, hogy nem bírok a kíváncsisággal! Mikor mutatná ki leghamarabb a teszt?

23L


2010. nov. 12. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:

november 23-24 én megprobálhatod....

ha nem bírsz a kíváncsisággal...

2010. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs olyan teszt, ami esetleg még előbb kimutatná...mondjuk a megtermékenyüléstől számított 10-12 napon? Csak nagyon kíváncsi vagyok...:))
2010. nov. 12. 20:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is felesleges nov. 23-nál előbb tesztelni.

Használd a Gabriel nevűt tesztet! Kb 700 Ft, nekem a 14 nap után mutatta ki a babát.


Sok sikert! :-D

2010. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, Rossmanban vagy DM-ben lehet kapni?

Még egy kérdés: Lehet egy jel, hogy szúrkál az alhasam, vagy nem lehet ilyen korán még összefüggést keresni?

2010. nov. 12. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem várj legalább 20-ig. Az a baj, hogy alapból csak kevés esély van rá. Máskor nem szexeltetek, csak akkor 5-én? Mert az még csak a 7. ciklusnapod, a peteérésed pedig a 13. nap felé lehet, (ami pont tegnap volt) és addig azért ritkán élnek el a spermiumok. Persze vannak olyan esetek, hogy nem a kifejezett termékeny időszakban fogan meg a baba, de az ritka.

Úgyhogy ha babát akartok nem ártana többet együtt lenni, és kicsit több türelemmel. Elhiszem, hogy kiváncsi vagy, de a túl korán elvégzett tesztek csak a tesztgyártókat gazdagítják, semmi másra nem jók. Mert ha negatív, nem tudod hogy azért, mert korai volt, vagy azért, mert tényleg nem vagy terhes. Na meg aztán lehet hogy amúgy is megjön szépen időben...úgyhogy érdemes megvárni legalább a mensi napját, de jobb lenne 1-2 nap késést is.

2010. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most munka miatt körülbeül Karácsonyig csak a pénteket-szombatot-vasárnap délelőttöt tudjuk együtt tölteni...és igen, szeretnénk most is "rágyúrni" egy kicsit, reménykedem, hogy valamelyik együttlétből megfogan.:)
2010. nov. 12. 22:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor nincs mit tenni, legyetek akkor együtt, amikor tudtok, lehet, hogy szerencsétek lesz. :) A túlzottan "programozott" együttlétek sem jók. Aztán ha addig nem, karácsony után, jövőre biztosan sikerül. Csak azért ennyire ne görcsölj majd rá, bármennyire is szeretnéd a babát, hogy nem bírsz várni a teszteléssel, mert az senkinek sem használ. Ha ott a baba, akkor ott lesz akkor is, ha csak késés esetén tesztelsz, ha meg nincs, ígyis úgyis nega lesz. Sok sikert!
2010. nov. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!