Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre v szombatra nem...

Péntekre v szombatra nem várom. Szerintetek mikor csinálhatok leghamarabb tesztet? Nagyon izgulok!

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 14:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha biztosat szeretnél, várd meg a szombatot. Ha tudod, mikor volt peteérésed, arra számolj rá 14 napot és elvileg már kimutatják a tesztek (beágyazódást követő 3. napon)
2010. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én is péntekre nem várom, de előbb semmiképpen nem merek tesztelni. De én inkább megvárom a hétfőt, mint hogy csalódjak.

Elvileg nagyon érzékeny tesztet már csinálhatnál, de félő, hogy még negatívat mutatna.

2010. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú ciklusaim vannak, így a 26. napon már pozitívat teszteltem, de nekem volt más tünetem is. Ha z nincs, akkor érdemes kivárni a nemvárt napját.

Addig töltsd el az időd:mozi, vacsifőzés, barátnők, ilyesmi...

Szurkolok!

2010. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem a ciklusaim 40 naposak és kb a 20-ik napon volt peteérésem. De 3 nappal a nemvárt elött csináltam és nagyon erösen pozitív volt. Ha 28 naposak a ciklusaid akkor várd meg míg meg kellene jönnie. Ha nem baj hogy egy tesztet esetleg feleslegesen csinálsz meg akkor csináld meg most. de ha nem jön meg megint kell csinálnos.

Nekem egyébként kb 5 nap múlva jöttek az elsö rosszullétek. A cicim a beágyazódástól húzódott, de az mindig ilyen volt mensi elött.

2010. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

27-én volt ovum, és együtt is voltunk. a ciklusaim 28-29 naposak.

1 éve próbálkozunk, sajna többször teszteltem negatívat. De most fájnak a melleim, szúrkál a pocóm, és mintha meg is lenne puffadva. (ez lehet a mensi jele is, de most vhogy nagyon bizakodó vagyok9!!! Köszi a válaszokat, megpróbálom normálisan kivárni a szombatot!!!

2010. febr. 9. 15:15
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Kedves 14.28-as, remélem, pozitívat tesztelsz te is, én is!! Drukkkkk!!!!!!
2010. febr. 9. 15:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha biztosan 27-én volt ovud, akkor lehet, hogy egy 10-es érzékenységű már kimutatná, de én is azt javaslom, hogy várd meg a szombatot, mert ha még nincs elég hcg, akkor nem mutatja ki, és úgyis újat kell csinálni. Drukkolok, hogy ott legyen az a pocaklakó!
2010. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mindenképpen írd meg mi lett a teszt eredménye.Szorítok neked!
2010. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!!! Tuti, hogy 27-én volt, majd minden hónapban megérzem,de most olyan mértékű tojásfehérjém volt, hogy öröm volt nézni...:)))))

szombaton tesztelek, még 1x köszi!!!

2010. febr. 9. 16:12
 10/16 anonim ***** válasza:

Én szintúgy szombat tájékán nemvárom. Nagyon szurkolok! Már én is alig bírok magammal, legszívesebben rohannék tesztet venni! De azt mondják: türelem rózsát terem. Remélem, a mi esetünkben türelem babát terem! :)

Szurkolok mindenkinek, aki a héten nem várja! :) És persze külön a Kérdezőnek is!

2010. febr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!