Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek először a...

Mikor jelentkeznek először a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Inszemen voltunk hétfőn, mikor valós a hányinger és a mellfeszülés, mellérzékenység?? Vagy csak a beágyazódást segítő géltől van? Amúgy mit kéne éreznem, ha terhes lennék, és mondjuk már eltelt volna kb két három hét?
2010. nov. 12. 20:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekem ugye elmúltak a tüneteim tegnap reggelre, de ma színtelen folyás jelentkezett. Sokan mondják, hogy a szaga büdi volt nekik, hát nekem a gyógyszer miatt ez nem megállapítható. Ma van a 9.nap. Reménykedem.

Ha valamit érzel, írj!

2010. nov. 15. 20:41
 12/23 anonim ***** válasza:
Szia,mizujs veled? Én nagyon megfáztam:((( Szúr az alhasam,de más tünetem nincs. Mostmár nagyon szeretném tudni,olyan türelmetlen vagyok:SS
2010. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szia! Én itthon maradtam ma, mert torokgyulladásom van. Nagyon fáj és rekedt a hangom. Holnap viszont mennem kell dolgozni, mert egyedül lenne kolléganőm. A hasam szúr tegnap óta. Ma vagyok a 10. napon, és negatív lett a teszt. Ilyen koraterhességet kimutató, 10. napon már elvégezhetőt vettem. De még nem csüggedek teljesen, kivárom most a hétvégét, vagy a köv hetet. Meglátom, ohgy hogy bírom. Érdemes amúgy várni, mert csak elszomorít, ha egy csíkos. Szorítok neked, és írj!!!
2010. nov. 18. 12:47
 14/23 anonim ***** válasza:
Szia,de örülök,hogy írtál:)Na jól lebetegedtünk mind a ketten.Sajna én is betegen dolgozok.Ma is szúr a hasam,bár inkább már görcsölésnek nevezném és a közérzetem is borzalmas.Csináltam én is tesztet,nem bírtam ki,hát nem tudom melyiknek higgyek.Az egyik totál negatív a másik jól láthatóan de csak halványan pozitív.Medi lab lett a pozi,olvastam hogy az már sok mindenkit becsapott,úgyhogy majd csak a hétvégi tesztnek fogok hinni.Gyógyulást neked!Írj ha bármi van!Drukkolok:)
2010. nov. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Szia! Én is ilyen Medi valamit teszteltem. Dmbe vettem valami 400ft-ért, és zöldes fehéres volt a doboza. Meg egy talán piros kereszt volt rajta... 10 napos.. Na, nekem tegnap nega lett. Amúgy egész nap olyan volt, mintha le akarna szakadni a méhem, vagy a derekam. Hányingerem volt a derékfájástól meg a hasgörcstől estére. alig bírtam elaludni, meg közérzetem is pocsék volt. Ma még mindig nem engedett be dolgozni férjem, bár már jobban vagyok. Torkom nem fáj annyira, de a derekam annál jobban. Folyton érzem a hasam, kissé megjövős tünetek vannak. Mellem érzékeny és vagy fél számot nőtt. Még azért reménykedem. Szorítok neked!! Szerintem az az egy halvány pluszocsa is nagyon jó jel!! :)
2010. nov. 19. 11:21
 16/23 anonim ***** válasza:
Szia,totál ugyanezek a tüneteim vannak.:)Tegnap voltam nődokinál,csak kontrollon,de azt mondta hogy meg van nagyobbodva a méhem és hogy ez bíztató.De mensi előtt is nagyobb lesz nem?Vagy hogy van ez?Jajj csak legyen igaza:)Én bolond ma is teszteltem x-epillel,negatív lett.Most már leállítom magam,mert simán ráérek még a tesztelgetéssel,így csak magamat szivatom.
2010. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hát, igen utolsó!! NEE TESZTELJ HAMARABB!! Én is beleestem ebbe a hibába. Nega lett az a 10. napon már kimutató teszt. Most várok hétfőig vagy holnapig, de rá kéne magam venni, hogy inkább keddig. Nem tudom, mikorra várjam. Ha azt nézzük, hogy 8-ára ugye megrepesztették a tüszőket, akkor most hétfő a köv ciklus első napja. Nem? Amúgy, mivel hosszabb a ciklusom kb csütörtök-péntek lenne.
2010. nov. 20. 09:36
 18/23 A kérdező kommentje:
Ja, kihagytam. Melleim nem szoktak menzi előtt megduzzadni. Néha érzékenyek, feszülnek, gondolom akkor van tényleg peteérésem, és azért érzem. Egy fél számot nőtt. Azért ez már komoly méretkülönbség kb másfél-két hét alatt. Nekem ilyen még nem volt. Félek, hogy ez nem a kis bébi, hanem a progeszteron gél..
2010. nov. 20. 09:39
 19/23 anonim ***** válasza:
SZia,igen,úgy van,hogy tüszőrepit követően a 14. napon kell megjönnie,tehát hétfőre nem várod (és én sem:-D).Nekem ma már így a 12. dpo-n "mindjárt megjön"érzésem van,nem tudom mi lesz,de félek:SS Én is azon gondolkozom,hogy keddre kellene halasztani a tesztelős dolgot.Mit gondolsz?Teszteljünk kedden?:-)Igyekszem kibírni.A mellnagyobbodás elég jó jel szerintem;)
2010. nov. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Szia!

Teszteltem ma reggel. Negatív. Három teszt is. 2db 10-es meg egy 25-ös. :-( De nem jött meg... Viszont összeszedtem vmi betegséget. Influenza szerű. Ez tart kb csütörtöktől, ma mint a mosott sz..., 5re, mintha kicseréltek volna, csak a derekam fáj, semmi bajom. Gondolom majd reggel megint előjön, vagy később. Te teszteltél?? Úgy szorítok!!! Ha nem jön meg szerdáig, akkor megint tesztelek..

2010. nov. 22. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!