Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor jelentkeznek először a...

Mikor jelentkeznek először a terhesség tünetei?

Figyelt kérdés
Inszemen voltunk hétfőn, mikor valós a hányinger és a mellfeszülés, mellérzékenység?? Vagy csak a beágyazódást segítő géltől van? Amúgy mit kéne éreznem, ha terhes lennék, és mondjuk már eltelt volna kb két három hét?
2010. nov. 12. 20:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szia,te még esélyes vagy:)Nekem megjött hétfőn pont úgy ahogy kell.Úgy döntöttem ezentúl nem figyelem magam mert eléggé becsaptam a saját szervezetem és a pé utáni 14 nap emiatt stresszes is volt:(Nagyon drukkolok Neked!
2010. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Szia! Ma vagyok a 16. nap. Még mindig nega a teszt. Szerintem már nem is lesz más. Valószínű a progeszteron miatt nem jön meg. Ma abbahagyom, és ha megjön megyünk megint inszemre. Sajnálom, hogy nem jött össze nektek sem!
2010. nov. 24. 09:10
 23/23 Valaki............19 válasza:
En kozvetlen menstru utan vagyis keves barna folyaskor kozosultem a parommal es belem elvezett ez volt mindjart masfel hete, szerintetek lehetek terhes? es milyen jeleken vehetem eszre hogy az vagyok?
2011. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!