Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten minden...

A terhességi teszten minden esetben van egy halvány második vonal? Olyan árnyékszerű, de nem az... És ugyanolyan vastag, mint a kontrollcsík, csak halvány.

Figyelt kérdés
2008. márc. 25. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem terhes az illető, akkor nincs 2 vonal. És minél több a HCG a szervezetedben, annál vastagabb lesz ez a második vonal. De a teszt tájékoztatójában szépen le van írva minden.
2008. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, késik... Csak nem merek hinni ennek a vonalnak... :)

Sajna tájékoztatóm nincs hozzá, mert úgy kaptam, megmaradt valakinek régebbről pár darab...

2008. márc. 25. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
szeritnem Te babás vagy, gratula. pár hét múlva mehetsz dokihoz.
2008. márc. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor vegyél egy tesztet gyógyszertárban, párszáz forint.és ha azon is ott a két csík irány a doki, nem kell várni.

sok sikert

2008. márc. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! Hú, de irígy vagyok! Mióta próbálkoztok? Könnyen jött össze?
2008. márc. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3 hónapja hagytam abba a tabit. De nem tudom... nem merem elhinni... :) Lehet, hogy elkéne?

Teszteltem már egyszer, azt a csíkot a férjem nem látta meg, - gondoltam, én képzeltem oda.

Aztán rá 5 napra, ezen a teszten még mindig halvány, de már sötétebb, mint az előzőn, és ezt már a férjem is meglátta! :)

Várok még péntekig, aztán egy másik féle teszttel megint tesztelek.

Szorítsatok!

2008. márc. 25. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!