Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy közöljem a Párommal,...

Hogy közöljem a Párommal, hogy babánk lesz? Viccesen, mókásan, de valahol csak komolyan.

Figyelt kérdés
Pozitív lett a tesztem, alig tudom magamban tartani, nemsokára hazaér a Párom, de nem tudom, hogy közöljem Vele kicsit viccesen - mókásan. Megszakítással védekeztünk, tudtuk mindketten, hogy ebből baba lehet, tehát tisztában vagyunk a tettünkkel. Emellett előfordult, hogy direktbe bennem ment el, azaz szerettünk volna babát. :) De, hogy közöljem, hogy babónk lesz? :) Segítsetek légyszi!
2010. nov. 13. 16:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Írd rá a tenyeredre hogy gyerekünk lesz!

és egy váratlan pillanatba mutasd meg neki :)

2010. nov. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
94%
Frágám, tudtad hogy jövőre adókedvezményre leszünk jogosultak?
2010. nov. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
A második nagyon jó :D 2 perce azon röhögök :D
2010. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

De jó ötletek! :)

Van már egy kisfiam, 3,5 éves , de a Párom a Nevelőapukája ( elváltunk, mert nem foglalkozott Velünk, le akart mondani a Fiáról a váláskor ), viszont a Jelenlegi párommal ez a babus a közös csemeténk lesz, az igazi szerelmünk gyümölcse! :)

2010. nov. 13. 17:09
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
:))Vagy írd rá a pocakodra: " Itt vagyok",és húzd föl a pulcsidat mikor belép az ajtón:))
2010. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon tetszik. :)
2010. nov. 13. 17:14
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
a pocakos nekem is tetszik!!! :))))
2010. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
62%
Én a családnak úgy mondtam el, vagyis úgy mondtuk el, hogy egy betegség támadt meg engem, elmentem dokihoz, és azt mondta, hogy nem tud semmit se tenni, a folyamat visszafordíthatatlan. Egy parazita van a testemben és 9 hónap múlva távozni fog a szervezetemből...na eddig a pontig mindenki meg volt ijedve, de mikor kimondtam, hogy 9 hónap mindenki elvigyorgott, aztán persze megkaptuk, hogy minek hozzuk rájuk a frászt:D Tudni kell, hogy mi alapjáraton ilyenek vagyunk:d
2010. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%

azért én parazitát nem mondanék :$


Mond neki, hogy van számára egy ici-pici meglepid, de csak később kaphatja meg, ha jól viselkedik addig, mondjuk kb. 9 hónapig :D

2010. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

ma 17:25


Ez is nagyon tetszik! :)


Annyi jó ötletet adtatok, azt sem tudom melyiket válasszam ... :)



kb fél óra - óra és hazaér! :O

2010. nov. 13. 17:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!