Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap csináltam egy tesztet...

Tegnap csináltam egy tesztet pozitív lett(sajnos) de ma reggel megjött a mensesem! Melyiknek kell hinni? A tesztnek vagy a mensesnek?

Figyelt kérdés

Az történt hogy tegnap csináltam egy tesztet pozitív lett(sajnos) de ma reggel megjött a mensesem:) ami már 7napja késett :S !!

Most ilyenkor mit kell csinálni/melyiknek kell hinni?


2009. jan. 11. 08:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
86%

Hát, elvileg ha megjött akkor nem lehetsz terhes, de vannak kivételek. Szerintem a biztonság kedvéért menj el orvoshoz, vagy csinálj még egy tesztet!

Milyen tesztet használtál?

Volt már korábban is hasonló eseted?

2009. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Még egyszer sem történt velem ilyen :S ...Gabriel tesztet csináltam.

De ilyenkor nem lehet csinálni sem tesztet,meg így orvoshoz sem lehet mnenni...majd ha elmúlik!!

2009. jan. 11. 09:08
 3/15 A kérdező kommentje:
menni*
2009. jan. 11. 09:08
 4/15 anonim válasza:
80%

A legfontosabb hogy nyugodj meg! És próbáld meg átgondolni a dolgot. Mennyi idős vagy? Nem szeretnél méggyereket válallni? És a párod?

Lehet hogy hibás volt a teszt is.

2009. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még fiatalok vagyunk!
2009. jan. 11. 09:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Mennyire vagytok fiatalok? Hány évesek vagytok?
2009. jan. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a 25 éves is fiatal a 15 is.Legalább annyit mondj hogy kiskorú vagy????Én úgy tudom hogy a pozitív az pozitív tehát ha azt mutatja akkor mindenképp az vagy.Csinálj még egy tesztet vagy irány az orvos.szerintem az lenne a legjobb ha legalább beszélnél vele ha már nem tud megvizsgálni.Ha abortuszt akarsz majd akkor jobb MINNÉL HAMARABB mert káros legkevésbé és a magzatnak akkor jobb.
2009. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Én irtam az első két kommentet. Irtam privátba, kérlek olvasd el és válaszolj, hátha tudok segíteni a kérdésben.
2009. jan. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátnőm mikor teherbe esett még 5 hónapig vérzett!!! És anyumnak is van egy munkatársa aki miután terhes lett még kétszer megjött neki. Szóval szerintem van mitől félned!
2009. jan. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Terhes vagy. Ha pozitív volt a teszt, akkor tuti biztos, mivel termelődik HCG a szervezetedben, ami terhesség alatt szokott.

Ritkán, de elődordul, hogy a nők terhesség alatt is menstruálnak. Sokaknak ezért fel sem tűnik... Ha elmúlik, menj orvoshoz.

2009. jan. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!