Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortuszba vagy kaparásba...

Az abortuszba vagy kaparásba bele lehet halni? Mekkora az esélye, hogy lesz komplikáció?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem lehet belehalni és nem is hinném hogy sok komplikáció előfordulhatna. Eléggé rutin dolog, nem is tart sokáig. Rggel be, délután/este haza. Ennyi.
2010. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Régebben volt erre példa nem is ritkán, de főleg abból az időből, amikor ez illegális volt, és "zugdoktorok" végezték. Komplikációk akkor is, ma is főleg a fertőzésekből adódhatnak, de ma már azért ez sokkal sokkal ritkább, nagyon ritkán fordul elő, hogy valaki belehaljon.
2010. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Hogy a viharba ne lehetne belehalni? Nincs olyan rutin műtét vagy kisebb beavatkozás aminek ne lenne minimális veszélye.

Ha másban nem akkor szövődményben, fertőzésben, de semmi sem veszélytelen. Minimális esetben, de előfordulhat.

2010. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg minden orvosi beavatkozásnak vannak veszélyei. Az altatás már önmagában az (úgy tudom, az abortusz altatásban megy.) Fertőzés bármiből lehet.

Komplikáció később is jöhet, ha mondjuk majd teherbe szeretnél esni. Lehetséges, hogy nehezebben vagy egyáltalán nem fog sikerülni.


Bármi lehetséges, de mindezeknek elég kicsi az esélye.

2010. nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 eszo ***** válasza:
67%

van esély komplikációra..ezért is iratják alá veled azt a nyilatkozatot, hogy ezt tudomásul veszed..

engem mindenről tájékoztatott a doki az altatás előtt, és az esetleges komplikációk kezelését is elmondta..de mondta hogy rutin dolog, és nagyon ritka a komplikáció..


elmételileg a kaparás pedig használhat is, hogy utána könnyebben teherbe ess..na ezt nem vettem még észre..de talán majd most!


belehalni biztosan nem fogsz!

2010. nov. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%
A szülésbe nagyobb az esély hogy belehalsz.
2010. nov. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem eg küretem volt, 5 perc volt az egész rutin műtétnek számít, nem kell félni. Belehalni nemigen szoktak, biztos van valamilyen statisztika erre, de gondolom igen kis % lehet a komplikáció. Főleg azért sem valószínű, mert nem mélyaltatásban csak pár perces bódításban torténik. Egyébként én is nagyon féltem, de nem kellett volna. Nyugi nem olyan nagy dolog.
2010. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem jellemző,hogy rutinműtétbe haljon bele valaki. persze nagyon ritkán előfordulhat,mint ahogy villám is csapott már emberbe .

Egyébként már nem kaparnak,hanem vákummal történik az abortusz,ezért már nem befolyásolja a beavatkozás számottevően a későbbi teherbeesést.

2010. nov. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%

kevés olyan rutinműtét van, mint a mandula műtét, vakbél műtét és bizony belehalnak nem is kevesen.

És kevés olyan természetes és rutin dolog van, mint a szülés és bizony bele lehet halni.

De egy abortuszba nem hiszem, hacsak nem a szomszédasszony kísérletezget rajtad, mert akkor bizony veszélyes lehet.

És lehet bármiféle komplikáció is.

2010. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
42%
amit már előttem is írtak komplikáció mindig van pl egy icipicit megcsúszik a kés és elvágja a méhedet de ennek elég kicsia valószínűsége. a lényeg az h ne mondogasd magadnak h baj lesz mert ezek általában be is következnek. ne izgulj :)
2010. nov. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!