Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az abortuszba vagy kaparásba...

Az abortuszba vagy kaparásba bele lehet halni? Mekkora az esélye, hogy lesz komplikáció?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 13:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a babád biztosan bele fog halni. :'(
2010. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Milyen kés? Már írták hogy vákummal csinálják.
2010. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem 2 hete volt abortuszom és komplikácoi adodott a mutét alatt mivel a magzat nem felelt meg a korához képest és a mutét során szovettant vettek a méhembol.1 hét után visszamentem uh-ra és közölték velem hogy bentmaradhatott valami de nem magzat maradvány.)semmi antbiotkumot nem kaptam és az ergam cseppeket is 1 hét után irták fel ez a kemény:)mivel nem volt fogadott orvosom ugy gondoltam visszamegyek szerdán is egy uh ra ahol közölte velem az orvos hogy valoszinu egy eu küretet kell hogy csináljanak!!!!!rögtön irt antibiotikumotés és vért is vettek holnap viszont bekell feküdnöm megint és valoszinu megmütenek!!!én mindenkinek az javaslom ha teheti fogadjon orvost mert én nagyon megjártam.Lelkileg nagyon megviselt.Ja és amikor az uhn látták hogy baj van rögtön hivták a drnot aki csinálta a mutétet és még neki állt feljebb:)

2010. dec. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!