Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 20 éves vagyok. Fiatal lennék...

20 éves vagyok. Fiatal lennék anyának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, most 8 hetes terhes, és van egy majdnem 21 hónapos kisfiam. febr. 15 tötöttem a 20-at 27.én született a babókám! Nem hiszem, ezt neked kell érezned!
2010. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem, bár hozzám képest kicsit fiatal vagy. Én 27 évesen szültem az első gyermekemet. Vagyis már elmúltam 27. 20 évesen még csak másodéves voltam a főiskolán és eszembe sem jutott a gyermekvállalás.
2010. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 20 évesen szültem a kincsemet, nem éreztem magam éretlennek hozzá.
2010. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez nemigazán kor kérdése. Ez attól függ, hogy mennyire vagy érett hozzá, mennyire érzed magad felkészültek rá és még ott van az is, hogy mennyire felkészült és stabil az életed (tanulmányok, munkahely stb) egy gyermek felnevelésére.


Én is 20 éves vagyok. A szívem szakad meg, ha arra gondolok, hogy még mennyit kell várnom a babára, de egyszerűen míg suliba járok, míg nincs stabil munkahelyem és nincs hova hazavinnem a babát, pláne nincs miből etetnem sem... Hát addig nem merem bevállalni. Szüleim pénzéből nem vagyok hajlandó nevelni. Az Én gyerekemért Én vagyok a felelős. Nagyon önző dolog lenne most belevágnom.

2010. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is 20 leszek de majd csak jövő március 8-án! és én holnap reggel tesztelek:)
2010. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 évesen lettem terhes, 21 évesen szültem az elsőt, most 24 vok, napokon belűl érkezik ketteske.
2010. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egyáltalán nem! Sok sikert :)

Én is fiatalon szeretnék gyereket :)


19/L

2010. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy fiatal ha érettnek érzed magad az anyaságra. Én 18 voltam mikor terhes lettem, 19 mikor szültem. Még 1,5 hónap és 20 vagyok, és imádom az 5 hós ikercsajszijaim. Bármiről lemondanék Értük!
2010. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!