Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 22 éves lány fiatal anyának?

Egy 22 éves lány fiatal anyának?

Figyelt kérdés
Miért van az, ha egy ilyen korú nő babát szeretne, és teherbe esik, az egyből felháborodás kelt a legtöbb emberben? Nem értem, miért csak! az a menő, ha valaki 30 után szül?
2010. nov. 11. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ma az a trendi, hogy 22 evesen vegigbulizz minden ejszakat, az egyetemi eloadasokon aludj, es mindezt a szulok penzebol, sajnos nagyon keves az olyan erett 22 eves no, aki komolyan gondolja az anyasagot
2010. nov. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én 22 évesen lettem anya.

Már mikor terhes voltam kérdezték, hogy becsúszott? Meg a doki is azzal kezdte hogy kívánt terhesség-e.

Engem nem nagyon zavartak ezek a megjegyzések, beszólások.

Én tudom, fiatal vagyok, de mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni.

Akinek meg nem tetszett, annak a véleményét elengedtem a fülem mellett.

Nem kértem senki véleményét, ahogyan a segítségét sem.


Jó apja van a gyerekemnek, saját lakásunk van, lediplomáztam és mindene megvan a kicsimnek ami kell.


Mondjuk véleményem szerint, mindenki maga dönti el, mikor akar babát, ugyanolyan édesanya a 22 éves, mint a 35 éves, és ugyanúgy szereti a gyermekét.:)

2010. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is egyetemre járok, de már nagyon szeretnék kisbabát. 1-2 éven belül megtartjuk az esküvőt, és addigra fel is épül a házunk. Viszont, ha említem valakinek a babás dolgot, egyből furcsán néz rám. Volt olyan aki kapásból lehülyézett. A párom is nagyon szeretné már a babót...:)
2010. nov. 11. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert mindenki másmilyen:)

Én sosem voltam bulizós típus, inkább itthon olvastam valami jó könyvet:)

Nyugi, nekem a legjobb barátnőm is azt mondta hogy bolond vagyok:)

Aztán mikor jött látogatóba mondta, hogy irigyel azért:)

Te érzed, hogy alkalmas vagy-e rá:)


2.voltam:)

2010. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én júliusban töltöttem a 22-őt és szeptemberben derült ki, hogy terhes vagyok. Tervezett baba volt.

Ikreink lettek :) Ma 19hónaposak és imádom őket. Nem érzem hátrányát hogy fiatalon lettem anya, sőt! Szerencsére eddig nem találkoztam rosszindulatú emberekkel, inkább meglepődnek és azt mondják, hogy nem nézték volna ki belőlem, hogy két gyerekes anyuka vagyok :) M

Mindig is fiatalon akartam szülni. EGyébként más véleménye nem érdekel.Mondja el ha akarja, de nem számít.Te se foglalkozz vele.

2010. nov. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ez nam attól függ, milyen mi a trend.

én még 28 évesen sem éreztem elég érettnek magam rá:)), mindig fiatalabbnak tarto(tta)m magam agyilag, mint amennyi voltam/vagyok.

22 évesen nem szültem volna (akkor 1993 volt)

2010. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is fiatalon szültem, 20 vagyok most,(a lányok 5 hónaposak) de egyáltalán nem érzem magam rosszabb anyának magam ez miatt, mint aki 30-40 évesen szül. Inkább legyek 20 évesen első babás mint 40 évesen.

Sokan elítélik azokat akik fiatalon szülnek, pedig szerintem semmin nem változtatnak az évek. Ha készülsz rá, ha elég érettnek érzed magad az anyaságra, akkor ez csak rajtad múlik. Ne adj mások véleményére.

20 éves, 5 hónapos csajszik anyukája. :)

2010. nov. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

En is 22 eves vagyok es van egy 16 honapos kisfiam.

Apuka 8 evvel idosebb nalam.Nalunk becsuszott de nem bantuk foleg a ferjem.Fiunknak mindene meg van es en mindig fiatal anyuka szerettem volna lenni. Persze ez az egyetemnek nem kedvezett de attol befogom tudni fejezni.Amugy kulfoldon elunk a baba itt szuletett tehat most amugy se tudnam folytatni de helyette megtanultam angolul amivel lehet,hogy tobbre megyek majd mint a diplomaval.

Na eltertem a targytol. Szoval engem is sokan piszkaltak raadasul fiatalabbnak nezek ki. Szulesnel megkerdeztek,hogy a szuleim tudnak-e a babarol :D

Az igaz,hogy sajnos a korosztalyunk nem igazan erett manapsag a felelosseg teljes dolgokra de mindig vannak kivetelek. Szemely szerint en ra is kenyszerultem mert a kishugomat gyakorlatilag en neveltem fel.

Latom a volt osztalytarsaimat,hogy miket csinalnak:bukdacsolnak az egyetemen,isznak,buliznak ami onmagaba nem is baj de milyen szakemberek lesznek a vizsgakon csak eppen atmeno emberekbol? Sokuknak celtalan az eletuk es a szuleiken eloskodnek.

Elobb utobb az embernek a sajat labara kell allnia. En mar gimi alatt dolgoztam ezek meg az egyetem alatt sem hanem elvarjak,hogy a szulok tartsak es penzeljek oket.

Ezzel azt akarom mondani,hogy valahol igaza van annak aki azt mondja,hogy nem erett meg a 22 eves korosztaly a gyerekvallalasra.De mint irtam mindig van kivetel mint te is meg en is meg a valaszadok is.

Szerintem ha az anyagiak rendbe es ugy erzitek johet a tronorokos akkor hajra nektek:)

16 honapos kisfiu 22 eves anyukaja :)

2010. nov. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!