Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedett már valaki Diane-t?...

Szedett már valaki Diane-t? Utána sikerült teherbeesni?

Figyelt kérdés
Magas tesztoszteron szintemre írta fel az orvosom. Jövőhéten kell visszamennem vérvételre, számithatok jó eredményre?
2010. nov. 17. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Számíthatsz de én amikor abba hagytam egyből becisztásodott a petefészkem és pco-t diagnosztizáltak......de nem volt magas a cukrom így újra fel akarták írni...vagy a műtétet javasolták....köszöntem szépen nem kértem egyiket sem és így 1,5év után spontán össze jött a bébi!
2010. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 8 évig szedtem folyamatosan (a ragyáimra kaptam) és 9 hónap nem védekezés után lettem terhes (nem számolgattunk semmit a véletlenre bíztuk).
2010. nov. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Én még csak most kezdtem el szedni a 3. havi, remélem többet nem kell, és sikerül végre a babó :)

Az első hozzászólót pedig nagyon sajnálom, hogy ez lett a vége :(

2010. nov. 17. 19:35
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, mi is az a Pco? Nem vagyok jártas a kifejezésekben
2010. nov. 17. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarok neked butaságot mondani, de én Cypromixet szedtem, és az elméletileg ugyanaz az összetétel, mint a Diane35. Csak más a neve, de az is bőrgyógyászati amúgy elsősorban.

Szóval én ezt kicsivel több, mint két évig szedtem, de az abbahagyása utáni második hónapban teherbe estem.

Annyira szervezetfüggő minden...


23 hetes kismama

2010. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én 6 évig szedtem a diane 35 .Már két éve hogy abbahagytam a gyógyszert ,de még nem jött össze.azotta volt 2 inszemem és laparoszkopon vagyok tul.reménykedem továbbra is.neked sok sikert hogy mielöbb összejöjjön a baba..........
2010. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 6.5 évig szedtem. Utána leállított a doki mindenféle fogigátlóról, mert ismeretlen eredetű betegségem lett. Ami 4 hónap alatt elmúlt. Utána 1.5 évig próbálkoztunk, de semmi. A ciklusaim 21-24 naposak voltak, és az utolsó fél évben már napokkal előtte barnáztam. A doki csinált egy eü küretet, ami kimutatta, hogy a méhnyálkahártyámmal volt gubanc. Letelt a 6 hét, együtt voltunk és teherbe estem.

Én a pattanásaimra kaptam a Dianét.

2010. nov. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!