Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ""BELARA"" fogamzásgátló...

""BELARA"" fogamzásgátló után, ha Ti szedtetek ilyet, kinek mikorra sikerült teherbeesni?

Figyelt kérdés

6 évig szedtem Belarát. február végén abbahagytam.Gyermekem előtt másik fajtát szedtem 5 évig, 3 hónap múlva terhes lettem.

Van valaki aki ezt a gyógyszert szedte?


2011. jún. 1. 11:14
 1/5 anonim válasza:
Én is Belara-t szedek. Ennek szedése mellett estél teherbe?
2011. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia. Nem. E mellett nem estem teherbe. Tri Regol mellett viszont igen...

Belarát már abbahagytam, babát szeretnénk, csak nem tudom mik a tapasztalatok az abbahagyása után..Amúgy sok rosszat hallottam erről a gyógyszerről. Többé biztos hogy ezt nem fogom szedni.

2011. jún. 3. 13:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Belarat szedtem évekig. Augusztusban hagytam abba, októbertől próbálkoztunk és jún 1-én lett pozítív a tesztetem!!
2011. jún. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ. Már azt hittem gond van, és hogy nem is sikerülhet.

Neked sok örömöt a gyermekedhez.

2011. jún. 4. 00:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is Belara-t szedtem. Most hagytam abba mert mi is babát szeretnénk. Én csak 1 évig szedtem de remélem nem tart sokáig hogy nekünk is sikerüljön.

Kívánom hogy nektek is hamar sikerüljön!

2012. dec. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!