Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap kellene megjönnie, ma...

Holnap kellene megjönnie, ma csináltam tesztet halvány pozitiv de fehér háttérrel jól kivehető a csik. Melleim érzékenyek, tegnap volt kis barna folyásom de ma semmi sincs. Lehet hogy sikerült? Holnap csinálok reggeli első vizeletből.

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:

A pozitív az pozitív!


Gratulálok a Kisbabádhoz!!!

2009. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha már van egy piztív teszted akkor ne holnap csinálj tesztet. inkább csinálj pár nappal késöbb mert a hcg szinted kétnaponta nöl a duplájára. ezért szerda vagy csütörötökön csinálj akkor már egy erösebbnek kell lennie.
2009. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is először halványan látszott, de másnap reggel már tuti volt a másik teszten. Ma már 5 hónaposak vagyunk. :-)) Remélem neked is sikerült! Sok sikert!

2009. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem is van egy halvàny pozitivam.De nem tudom hogy valoban pozitiv e.nekem semmi folyàsom nincs.A cicim is csak alig fàj.Màskor meg ilyenkor màr majd le szakad.
2009. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a furcsa hogy nekem sincs folyásom!Pedig mensi előtt szokott lenni fehér folyásom!Akkor vehetem tutira?El sem merem hinni!!!!!:):)
2009. jan. 12. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam,mensi elött egy nappal teszteltem és barnáztam is,nem is gondoltam,hogy baba lesz belőle,hát az lett és már 4.5hónapos kis vasgyúró:).Biztos,hogy babás vagy,pihizz sokat és örülj.Boldog babavárást:)

4.5hós baba anyuja

2009. jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!
2009. jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szerdára nem várom és most du. teszteltem halvány két csíkosat. Csak az volt gyanús, hogy a mensi előtti 3-4 napos barnázás eddig nem jelentkezett. Még mindig nem merem elhinni...

Gratulálok!

2009. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!