Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 5. -6. napján (a...

A ciklusom 5. -6. napján (a vérzésem utáni 2. nap) voltunk együtt a párommal, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Két napig volt menstruációm de a második nap egy pici barnázás volt. eddig megszakitással védekeztünk, de most bemertük vállalni mert állitólag igy nincs peteérés még.
2010. nov. 19. 10:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi is így szoktunk védekezni, és eddig bevált. Mondjuk nekem elég pontos a ciklusom, mindig 14. napon van peteérésem, amit érzek is. Mi azért merünk így védekezni, mert ha esetleg mégis becsúszik baba, az sem gond, csak egyenlőre még várni akarunk. Nem lehetetlen, de nagyon kevéske az esélye.
2010. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mi is várunk pár hónapot még a babával, azért merjük igy is csinálni. De nekem nem pontos a mensim, most 28 napra jött emg, előtte 34 vagy 35. azelőtt 33....
2010. nov. 19. 10:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Állítólag?? Na neee ez így elég nagy felelőtlenség.

Soha nem tudhatod ,hogy mikor van peteérésed. Nem csak a tanköny szerinti középidős ovu lehetséges. Akár az aktus is kiszabadíthat petét és ott vannak a jónás napok,az egy dolog hogy ki hisz ebben ki nem ,de a tény az ,hogy sokan azokon a napokon estek teherbe és volt már akinek ez a nap nemhogy mensi előtt vagy közvetlen utána volt hanem pont mensikor. Sok esetet olvashatsz szerintem itt is ezen az oldalon. De legyen szerencséd és legközelebb gondoljátok meg jól :)

2010. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Ha 32-35 naposak is szoktak lenni a ciklusaid, akkor még inkáb nem valószínü, hogy most becsúszik, mert akkor a peteérésed jóval később van, mint 14. nap. Mert általában úgy van, hogy peteérés után kb. 14 nap múlva jön meg.
2010. nov. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem felelőtlenség, mert jövőre akarjuk a babát, ezért se baj ha most igy jön össze. Már házasok vagyunk, csak még egyenlőre várunk kicsit.
2010. nov. 19. 11:01
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
10:56-os! Most minek kell így leoltani a fejét? Lehet, hogy vannak jónás napok, meg extra peteérés, de az nagyon ritka, és kevés az esélye a terhességnek így. Persze lehetséges, de nagyon kevés. És amúgy is megírta, ogy tervezik, csak kicsit később. Na most feltételezem, hogy ha mégis összejönne a baba, akkor várnák szeretettel. Úgyhogy ne pampogj itt nagy felelőtlenségekről! Nem egy 16 éves lányról van szó, aki sz.rik a védekezésre, hanem egy olyan felnőtt emberről, aki biztosan megbírkózna a feladattal, hogyha teherbe esne.
2010. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok, és nem félelem miatt kérdeztem itt rá. Csak szeretek utána nézni a dolognak.

Köszönöm az utolsó válasz adónak.

2010. nov. 19. 11:13
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem irni hogy kb 4 hónapja hagytam abba a gyógyszert amit szedtem sokáig. Szóval nem hinném hogy felelőtlen lennék. Sőt!!!
2010. nov. 19. 11:15
 9/14 anonim ***** válasza:

Én pont így lettem állapotos, ugyanezen okokból. :)

Orgazmustól is megindulhat a peteérés. A spermák 3-6 napig is életképesek! Mi vagyunk a példa, mert nálunk 6 napig, azt mondják ennyire csak a lányok strapabíróak, a fiúk nem bírják 3 napnál tovább.


Szerintem simán lehetsz terhes!


Mikorra várod - nem várod?????

2010. nov. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

11.02-es még nem tudhattam ,hogy a kérdező mennyi idős ,és nem pampogtam. Inkább te voltál ellenséges.

És mire az én irományommal kész lettem akkora már ott volt a kérdező hozzásszólása amiből meg lehetett tudni hogy jöhet a baba ha úgy alakul:) Viszont az első kérdés kiírásnál nekem inkább kétségbeesésnek érződik.

De amit írtam azt egyáltalán nem ellenségeskedésnek szántam :(

Kedves kérdező az első irományomban akkor is nagy igazság van és igenis után lehet nézni 11.02-es hogy mennyi is százalékban az esély a megfoganásra jónás napokon és mennyi középidős ovukor! Elég nagy az esély sőt nagyobb jónás napokon. És nem hiszem hogy olyan ritka lenne az extra pé sem.

2010. nov. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!