Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk babát a párommal,...

Szeretnénk babát a párommal, eddigi próbálkozások sikertelenek voltak sajnos. Closty-t kinek írtak még fel?

Figyelt kérdés
A dokim javaslatára elkezdtem a Closty és a Duphaston kúrát. Ez az első hónapom.(dec elejétől szedem ezeket) Kinek milyen eredménye van, aki egycipőben jár velem?
2009. jan. 13. 12:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia én 2 hónapig szedtem clostyt semmi hatása nem volt. Iszom a cickafark teát és a palástfűvet de a palástfűvet a peteérés után kell inni segít a beágyazódásnál.remélem segítettem
2009. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, majd megpróbálom ezt is :)
2009. jan. 13. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A clostit amikor szedtem nem hatott vagy nem nagyon. Baba nem lett. De most hogy nem szedem ebben a hónapban, hanem barátcserje kapszulát szedtem és cickafart teát ittam lett tőle peteérésem és a jelek szerint tüszőrepi is volt. Most a palásfüvet iszom :)


Drukkolok hogy Neked segítsen és gyorsan jöjjön a baba!

2009. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, bízom benne, hogy segíteni fog.
2009. jan. 13. 13:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nem írtad, hogy miért kaptad. Az előttem szólóknak ahogy írták nem volt peteérése és a clostytól sem lett. Én is ezen a héten kezdem el szedni. Nekem spontán is van peteérésem, de nem jön a baba. Nekem 3. naptól az 5. napig kell szednem, azt mondta az orvos, hogy ha nem használ növeljük az adagot. Én remélem, hogy segíteni fog, nem csak egy petém érik meg hanem több és csak összejön egy baba.
2009. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem is a peteéréssel vannak gondok és ezért írt fel nekem closty-t meg duphastont. Igaz nekem megjött a múlthéten, de mégis olyan érzésem van hogy babát várok, nem tudom miért de most ez az érzés olyan erős bennem, még soha korábban nem éreztem így. Lehetséges, hogy mégis babát várok annak ellenére hogy volt mezeszem?
2009. jan. 13. 13:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hisz itt a fórumban sok olyat olvastam hogy megjött és mégis volt baba. Duphasont pedig úgy tudom, hogy alacsony progeszteron szint miatti vetélés ellen is írják fel. Lehet baba mellett és vérezhetsz , mert kevés a Duphason adag. Vegyél egy tesztet, az téged is megnyugtat, és ha pozitív irány a doki.
2009. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 3 hónapig szedtem a Clostyt, mellette kaptam tüszőrepesztő szurit, és még befejezésül Duphastont, de semmi nem történt! A Clostytól szép nagy petéim lettek, az injekciótól meg is repedt, de sajnos nem lett egyikből sem terhesség! Most szünet van, majd tavasszal jön a második Closty kúra! Sok szerencsét, minél előbbi babócázást!
2009. jan. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez volt az első clostis hónapom.Van spontán peteérésem,de a clostitól 4 tüszőm lett.Az eredményre még 1,5-2 hetet várni kell.
2009. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Hátha neked összejön elsőre! Szorítok neked!!
2009. jan. 16. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!