Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már féléve próbálok teherbe...

Már féléve próbálok teherbe esni, mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mi lehet a gond. A ciklusom szinte szabályos, 30 napra jön meg. Szedem a clostit + a PreMens-t + Gravida terhesvitamint. Bőven együtt vagyunk a férjemmel. Mit tehetnék még? Hőmérőzés? A dokim szerint felesleges. Segítsetek. Köszi!
2009. jan. 13. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is fél éve próbálkozok és még mindig semmi. Nem szedek semmit és nem mérem a hőmet sem. Holnap nem kéne megjönnie, de már érzem, hogy meg fog jönni! Megint! :(
2009. jan. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Idd a cickafarkfű teát. Hasonló problémával küzdök én is. Túl vagyok 2 hó clostyn. Szedtem E-vitamint, de semmi. Most a Magne B6-t szedem naponta és cickafark teát iszok 2-3 csészével naponta. Hátha segít. Ártani úgysem árt.
2009. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia a fél év nem olyan nagy idő ne keseredj el. Ne görcsölj rá ne akard nagyon mert akkor nem sikerül. Igyál még esetleg cickafark teát de túl sok mindent ne szedj.a closti az csak peteérést szabályoz. Nem akartalak lelombozni. Vagy még próbáld meg az ovulációs tesztet a baby markt-ot ajánlom neked a rossmann ban lehet kapni. Sok sikert kívánok és mielőbbi babásodást. (mi 2 éve próbálkozunk)
2009. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgyaúgy vagyok ahogy te, csak én mérem a hőmet. Én ezen a héten kezdem a closty szedését és úgy fogom csinálni ahogy az orvosom leírta a használati utasításban 3.naptól 5.napig closty szedése a 15. napon szeretkezés előtte 4 nap szünet. (nekem a 15. napon van peteérésem)A 14-15. napon UH. Hát kiváncsi vagyok így sikerül-e, mert már én sem tudom mivel próbálkozzam.
2009. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Lányok!! Akció után gyertyaállás:-)
2009. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is fél éve próbálkozunk. A doki szerint minden ok, csak össze kell csiszolódnunk.

Hát a tegnapi és a mai halvány pozitív tesztek alapján talán sikerült is.

CSak azt tudom tanácsolni, amit én is utálok hallani, kitartás és smmi erőlköödés.

2009. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Egy olyan tanácsot adok, amit nagyon nehéz megfogadni...

Elvesztettem egy picit 11hetesen, és utána picit depis lettem, akartam gyereket, és elveszítettem.

Az első két hónap szenvedés volt... tudod milyen érzés görcsölni, hogy terhes maradj. Na ezt éltem meg... jujj ez terhestünet, meg az, ezt csinálni, hogy, esetleg ezt kéne szedni.... és akkor reggelente mikor nem várod jött...

Két hónap, elpocsékolt 4terhességi teszt után azonban megint megkattantam. MINEK NEKEM GYEREK felkiáltással. És úgy éltem két hónapig a párommal, hogy magasról tettem arra mi mikor, milyen hosszú a ciklus... és minden praktika, amit egy nő figyel nem érdekelt... Este reggel élvetztük a másik testét, olyan igazi szerelemmel, vidáman, vigyorogva teltek a napok. És egyik reggel mikor kellett volna... ++++:)

Persze nem lettem szívtelen dög, aki valóban nem akar gyereket, de valahogy mégis úgy voltam vele, hogy most már minek, nekem úgyse lehet már...

5hónapos terhes vagyok, és Ruggkapálka nagyon jól érzi magát.

Ha minden oks nálatok, mindent megtettél addig, hogy egészséges legyen a szervezeted, párod katonái is jól masíroznak..., ahogy nem várod mikor jön a kis csoda, akkor a Picike igenis jönni fog.... Nekem bevált...

És sokan mondják, hogy nem görcsölnek a kicsire, mert ha akar megfogan...

Remélem sikerül neked is nemsokára a kis csoda... Csak tényleg ne akard...

2009. jan. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
13:16oshoz pluszba, az első pici két év után sikerült be... Mikor megint csak nem akartam már...
2009. jan. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Igyekszem nem görcsölni, nem akarni. Ez megy is egészen addig mikor meg kéne jönnie. Na akkor kezdek el kicsit túlzásokba esni. Ha összejön ide megírom . Azért drukkoljatok. Mások pedig írhatnak még.
2009. jan. 13. 13:49
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is nagyon szeretnénk babát, nyár óta próbálkozunk, ovu teszt, számolgatás, meg minden, de még semmi jele a babának! Én a hőmérőzést még nem próbáltam, lehet, van akinek már bevált, de ismerve magamat, függővé válnék. Mi próbálkozunk az E-vitaminnal, én szedek folsavat, iszom a cickafarkat, PÉ-től meg a palástfű teát! Nem tudok még semmi eredményről beszámolni, mert nemrég kedtük! Remélem feb-ban már lesz valami a terhességi tesztemen! Sok sikert neked is!
2009. jan. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!