Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindegyik teszt lehet szellemc...

Mindegyik teszt lehet szellemcsíkos?

Figyelt kérdés

Már 4 tesztet csináltam és abból 3 szellemcsíkos lett!

Mitől van ez? A teszt hibája??


2010. nov. 22. 08:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen a teszt hibája lehet!!És a negyedik teszt?Vaterás?Vagy gyógyszertári?

Mennyit késett?

2010. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Vaterás One Step-es!!

4-ből 3 szellemcsíkos és az az egy nega lett!!

Szerdára nem várom,csak hajtott a kíváncsiság,mert egy csomót berendeltem!! Amit ma reggel csináltam az is szellemcsíkos lett,még most is látom halványan a csíkot!!

2010. nov. 22. 09:31
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ha biztosra akarsz menni vegyél egy gyógyszertári tesztet (Gabrielt) és az remélhetőleg a tuti mutatja majd attól függetlenül még akkor is,ha negatív lesz sajnos!:-(

Ja és az első voltam

2010. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Gondolod annyira megbízhatatlan a Vaterás teszt?
2010. nov. 22. 09:35
 5/17 A kérdező kommentje:
De majd csütörtökre beszerzek egyet!Hátha...
2010. nov. 22. 09:36
 6/17 anonim ***** válasza:

1 vagyok!

Nem csak hallani,olvasni ezt azt!Valaki azt mondja ezek a neten kaphatók lejárt idejűek valaki azt mondja,hogy lopott...!

De szerintem az a biztos,ami gyógyszertári!Persze az is lehet szellemcsíkos,de kicsi a valószínűsége!

2010. nov. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm!!

Akkor sz.rt se érnek magyarul megmondva!!

2010. nov. 22. 09:45
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem nem ezt "mondtam"!Van akinek kimutatja van akinek nem!De Én nem nagyon hiszek ezeknek a teszteknek!
2010. nov. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintem már én sem!!!

De még nincs veszve semmi,csak olyan sok helyen olvastam hogy már nem várt napja elött pozi lett a teszt,gondoltam én is kipróbálom,hátha és tessék!

2010. nov. 22. 09:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem várj mindenképpen szerdáig, mert "ilyenkor" még nekem is csak nagyon halvány, alig látható csík volt rajta. (Vaterás teszt volt). Aztán minden nappal jobban erősödött, egyértelmű csak a nemvárt után 2-3 nappal lett. Úgyhogy kitartás, még bármi lehet belőle. A Vaterás tesztről meg csak annyit, hogy sokkal érzékenyebb, mint a gyógyszertári, mert a Vaterás 10-es, az meg 20-as érzékenységű!
2010. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!