Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Még nem...

Mikor teszteljek? Még nem rendeződött a menzeszem szülés után.

Figyelt kérdés
Szülés után 5 hónappal volt egy 3 hetes barnázásom(még nem rendes menzesz), utána másfél hónapra rá egy 2 hetes barnázásom, majd erre 28 napra megjött rendesen (október 30-án). Tehát elméletileg az utolsó menzeszem már "normális" időre jött és "normális" is volt. Mi van, ha a következő megint nem időre jön? Közben van rá esély, hogy baba lesz (várjuk is, mert kicsi korkülönbséget szeretnénk, most 10 hónapos a babánk). Szerintetek mikor teszteljek először? Ha 28 napot nézünk, akkor 26,27-én kellene megjönnie.
2010. nov. 22. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ez a helyzet akkor két hetene tesztelhetsz. Ugy biztos kimutatja ha baba van. Dec. 1-2 án tesztelhetsz.
2010. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, hogy a 28.napon tesztelsz.Egyébként hasonló helyzetben vagyunk, nekem is 10 hónapos a babám, szülés utáni 5. hónapban jött meg, csak nekem még nem rendeződtek a ciklusok(30-34 naposak).
2010. nov. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj egyet holnap, de ha negatív, még lehetsz terhes.


Nekem megjött szülés után 7 hónappal, 5 nap volt. Majd 35 napra rá, akkor 7 napig tartott. Szerdára vártam, de nagyon kíváncsi voltam, ezért már pénteken teszteltem, negatívat. Végül szerdán is teszteltem, ami már + lett :)))


Mi is így terveztük, 1,5 évet, max 2 évet akartunk a tesók között. :)


Van valami tüneted?

Nekem most semmi olyan nem volt, mint az elsővel, de megéreztem :)

2010. nov. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem még korai lenne a tesztelés,a nem várt után úgy rá 4-5 nap múlva tesztelj ,szerintem felesleges elöbb!én a nem várt elött csiniztem 2 nappal és akkor negatív lett nagyon elvoltam keseredve ,közben terhes voltam csak akkor még nem mutatta ki!
2010. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egyik barátnőm éppen így lett terhes:P. Egyetlen egyszer jött meg neki 10 hónappal szülés után, és el is kezdtek védekezni, de egyszer mégis elfelejtődött. Nem is jött meg neki, de nem foglalkozott vele, mert még szoptatott is. Aztán pár héttel később hírtelen rosszullett a kávétól, más tünete semmi nem volt. Csinált egy tesztet, amiről majdnem leugrott a csík:D. 11 hetes terhes volt:D:D:D. A kislányuk ma 2 hetes:).


Viszont nem tudom nektek milyen tapasztalataitok vannak a kis korkülönbséggel... Én is másfelet akartam kb., de nekünk csak most jött össze, így 2 év lesz. De azóta két baráti családnál is másfél év van, és nagyon rossz tapasztalatokról számolnk be:(. A nagyok igénylik a kizárólagos figyelmet még, egy újszülött meg pláne, de jkettészakadni nem lehetsajnos:(. Később persze már szuper, de azért ezt mérlegeljétek, hogy van-e hozzá segítségetek, éstürelmetek, szívetek....

2010. nov. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!