Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 nap barnázás után a méhem...

4 nap barnázás után a méhem fent van és kissé hátra hajlik, mensi után igy szokott lenni?

Figyelt kérdés
vagyis akkor ez mensi volt?mert nem tudom eldönteni
2010. nov. 22. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányok, jegyezzük már meg, hogy belülről nem a mi dolgunk vizsgálgatni magunkat. Még azt is tudod, hogy hátrahajlik a méhed?? Egyébként mensi utáni állapot ill. a beágyazódás után kerül feljebb a méhszáj, védelmezve az embriót.
2010. nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha egy hátrahajló méhet Te otthon magadnak ki tudsz tapogatni akkor Te valami egyészen különleges ember lehetsz:-)))
2010. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az számit ilyenkor hogy a nappali hőm magasabb mint a megszokott nappali.nem szokott 36.8 lenni.vagy kizárólag az ébredési számit?
2010. nov. 22. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
megjegyzem aki ezt az otthon nyuljunk fel magunknak könyékig és turkáljunk kitalálta annak adnék egy tarkóst.
2010. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak az ébredi hő számít mert napközben eleve magasabb tehát nem mérvadó.
2010. nov. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem erre voltam kiváncsi de köszönök midnen választ!
2010. nov. 22. 12:40
 7/8 anonim ***** válasza:

De tényleg,honnan tudod,hogy hátrahajlik a méhed?Mert nekem hátrahajlik,de ha a doki nem mondja az Uh-on akkor nem tudnám.

Amúgy a kérdésedre nem tudok válaszolni.

2010. nov. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem jól fogalmaztam meg,nem hátrahajlik hanem a végbél felé van a nyilása,érted?ugy értettem hogy hátra hajlik,vagyis nem lefele van a luk
2010. nov. 22. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!