Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kövér vagyok, nagyon is. Ez...

Kövér vagyok, nagyon is. Ez nem ciki a nőgyógyásznál? A zsíromtól, fog majd látni valamit? Remélem minden okés lesz a babával.

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha máshol nem tartod annak, akkor miért pont a nőgyógyásznál gondolod?

Fog látni.

2010. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sajnos van olyan nőgyógyász aki szóvá teszi majd és egyből diétára fog, de én azt mondom ha bunkó a doki váltsál, nem mind ilyen! És nyugi látni fogja a babát!
2010. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nem ..nem ciki....majd a baba után lefogysz..ha nem akkor meg nem...kész egészség a fontos...
2010. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pont terhesség alatt fogna arra? Örök életemben kövér voltam, sajnos benne van a génjeimben, bármivel probálkoztam kis idő elteltével minden a régi lett. De majd mikor meglesz a kisbabám, akkor mindent bele adok, érte.
2010. nov. 22. 15:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Bizony terhesen is diétára foghatnak ha pl sokat hízol...
2010. nov. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, pont terhesen..főleg ha a cukroddal se fog stimmelni minden (félreértés ne essék nem kívánok ilyesmit!!)Problémamentes egészséges terhességet kívánok szívből! de barátnőm pl. 100 kilóról indult és a dokija meg is mondta hogy ha nem fogy, nem vállalja a szülését. Ésszerű étkezést tartott (csokikat cukrokat sütiket fehér kenyeret persze kilőve) és 18 kilót fogyott mire megszületett a babája :) És egészséges, szép nagy baba lett 3800 gramm.

Én pedig cukros lettem a második babával, hát a CH diéta se egy leányálom pedig fogyóztam már sokat életemben :(

Dehát mindent a gyerekért :)

2010. nov. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kicsit beijedtem most. Sosem volt baj a cukrommal vérnyomásommal, de tényleg nagyon sok van rajtam. Én meghalnék ha egy doki a sulyom miatt nem vállalna el. Félek:(
2010. nov. 22. 15:40
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Az elsőnél és másodiknál aki dokim volt,folyton b@szogatott a súlyommal,meg hogy alig látja az UH-n a gyereket a hájamtól...fel akartam íratkozni nála 4D-re,és elutasított,mert úgy sem lát majd semmit meg ilyenek...nagyon rosszul estek ezek a dolgok.Én is világ életemben dagi voltam, a másodikkal 120 kilóval vonultam be szülni.a 20-20 perces császáromból három negyed óra lett,mert nehezen tudott varrni,mert zavarta a háj...ezt a férjemnek mondta a folyosón,mikor jött ki a műtőből.Most kismama vagyok a 3-al,és váltottam dokit,mert nem bírnám ki a megalázó szavait az előzőnek.Érdekes módon a mostani orvosom teljesen máshoz közelítette meg a dolgot,megkérdezte mennyi a súlyom,mondtam hogy most 116 kg.Mondta hogy bizony nem kevés....és 5-6 kilónál több nem kellene hogy feljöjjön,mert amúgy is magas a vérnyomásom,nehogy bajunk essen.De ennyit fűzött hozzá a súly témámhoz.Azóta csinált UH-t is,nem mondta hogy nem látja a gyerekemet! :) Sőt! Élesen kirajzolódott a Pöttöm a képen amit adott.:) Szóval ha bunkózik a dokid váltsál...ne legyen olyan rossz emléked minden találkozásról mint nekem.
2010. nov. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15.42 vagyok,azt még elfelejtettem,hogy a másodikkal már a terhességi cukor is előjött.De diétával kordába tudtam tartani,és 5 kiló jött fel a 9 hónap alatt.
2010. nov. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor úgy látszik az én dokim is a rendesebb fajtából van. Soha nem voltam vékony, a diétázást is úgy tudta tálalni, megbeszélni, hogy az segítőkész volt és soha sem sértő! Amikor közöltem vele, hogy 11 kilót fogytam, aranyosan gratulált, és beírta az épp aktuális vizsgálati jegyzethez. Azóta se vagyok sovány, de soha nem tett megjegyzést arra, hogy nem látja a hájamtól a babát. Ügyes doki megoldja. :)

Teljesen jó a vérnyomásom, cukrom, de azért igyekszem odafigyelni, hogy mit és mennyit eszem. Nem most kell drasztikusan fogyókúrázni, csak figyelni. És nem kell cikinek érezned a testedet a nődokinál. Ha bunkó, válts, biztosan találsz olyat, aki ezt jobban tudja kezelni.

Ha pedig terhesség alatt diétára fognak, az orvosi ellenőrzés, orvos által előírt étrend szerint megy, nem pedig a "két hét alatt 10 kilót kell lefogynom" csodafogyókúra szerint.

Boldog babavárást! :)

2010. nov. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!