Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi időbe telik a lombik...

Mennyi időbe telik a lombik programban amíg eljutunk az inszeminációig?

Figyelt kérdés
Ha a férjemnek találnak biopszia után használható spermasejtet, és elvileg velem minden rendben van, akkor vajon mennyit kell még várni, mire a lényeghez érünk? A pécsi meddőségi klinikára járunk, ott kezdjük el a lombikozást... Tapasztalatok? Köszönöm
2010. márc. 13. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvosfüggő, ha nincs sok előjegyzése, lehet a műtét utáni következő ciklusban is. Kihez jártok?

Mi az Édesanyák utján voltunk.

2010. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lombik és az inszemináció két teljesen különböző dolog.


Inszeminációkor a férjed megtisztított spermáját juttatják egy fecskendővel egyenesen a méhedbe, innentől a természetre van bízva a dolog.


Lombiknál azonban egy műtéttel vesznek ki belőled petét, azt a testeden kívül termékenyítik meg a férjed spermájával, aztán beültetik a méhedbe.


Inszemináció helyett nem beültetésre gondoltál véletlenül?

2010. márc. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van,rosszul fejeztem ki magam, hiszen elég idegen tőlem még ez az egész téma. De úgy fest, alaposan fel kell készülnöm belőle!

Mi is az Édesanyák útjára járunk, Várnagy doktor úrhoz. Heti kétszer fogad betegeket, hétfő-szerda. Gondolom jó sokan vannak... Meg engem is ki kell vizsgálniuk, vagy nem? Remélem nem fog ez eltartani fél évig vagy tovább... Ki vagyok borulva így is. Köszönöm a válaszotokat!

2010. márc. 14. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia ! Ne borulj ki, bizz a sikerbe.

Várnagy jó doki, barátnőm nála volt én Mánfai doktornál.

Téged iski fognak vizsgálni, szerintem ez elég gyorsan megy. Ha valamit találnak a kezelés ami hosszadalmas lehet, pl. hormonbeállítás

2010. márc. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást, nagyon aranyos vagy! Nekem még októberben volt hormonvizsgálatom, ellenőrzés céljából, abban a ciklusban rendben találták. Remélem ez nem változott azóta sem, bár én nem tudom, ez hogyan működik.

Ti adtatok borítékot a kezelések folyamán? Nekem már az is mindegy, ha minden alkalommal viszünk, csak figyeljenek oda ránk...

2010. márc. 17. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!