Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E-vitamint, illetve Folsavat...

E-vitamint, illetve Folsavat mennyi ideig lehet szedni orvosi felügyelet nélkül?

Figyelt kérdés
Ha csak elkezdem magamtól szedni, bajom nem lesz tőle, ugye? Ezt csak azért kérdezem, mert valahol hallottam/olvastam, hogy csak kúraszerűen lehet pl az E-vitamint szedni.
2010. nov. 25. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A férjem évek óta szedi az E vitamint. Bár egy betegségből kifolyólag kezdte el és nem hagyta abba. De legalább szuper spermaképe lett:)
2010. nov. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a vitamin az vitamin. Ha megfelelő adagot szedsz,akkor életed végéig szedheted, nem adagolhatod túl-mert hát vitaminokra szüksége van a szervezetednek!
2010. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
rá va irva hogy még napi 3200gr sem okoz tuladagolási panaszokat,vagyis inkább nem lehet túladagolni.100-200-300-400mg-os kiszerelések vannak.számolj,de napi 2 elég szerintem
2010. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az E-vitamin az egyik olyan vitamin,aminél nem állapítottak meg egybehangzóan maximális értéket,sokak szerint azért,mert nincs is neki.Rendkívül fontos antioxidáns,hasonlít kicsit a másik ártalmatlan vitaminra,a C-re.A folsav egy B-vitamin fajta,vízben oldódik,tehát nem okoz gondot.Hosszú távon jobb,ha a társaival együtt szedjük(B-komplex)de egyedül is jó hatást érhetünk el vele.
2010. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!