Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Leraktam jogsiból az összes...

Leraktam jogsiból az összes vizsgám és most hogyan tovább? Az éedekelne, hogy az orvosi alkalmassági papíromat visszaadja e a közlekedési felügyelet amikor a többi papírért megyek vagy újjat kell kérnem a háziorvostól?

Figyelt kérdés
Elfelejtettem ezt az oktatótol megkérdezni,és szerdán megyek a közlekedési felügyelethez.Mostrohanjak a háziorvoshoz,vagy maradjak nyugton?
2010. ápr. 19. 12:21
 1/4 Levendula05 válasza:
Hello! Az orvosi alkalmasságid miért van a közlekedési felügyeletnél? Mert annak az eredetijének elvileg nálad kell lennie. A vizsgakönyv+elsősegélynyújtó vizsgán kapott igazolvány+eü-i alkalmassági papírral kell menni a hatósághoz, ott kiadnak egy igazolást, és azt kell elvinni majd az okmányirodába. Az alapján fogják kiadni a jogsit+fizetni kell ott helyben 4.000 Ft-ot. (adnak majd egy csekket, de valszeg lesz a közelben posta, ott befizetheted.) Persze a személyid is mindig legyen nálad.
2010. ápr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amikor elkezdtem tanulni akkor odakellett adni az iskolvezetőnek,nemtudom miért.Akkor most rohangálhatok:( Köszi az infót
2010. ápr. 19. 12:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is oda kellett adni.

De az NKH vissza fogja adni azt is a többivel együtt amikor mész a papírokért. Amiket ott kapsz, azokat kell bevinned az okmányirodába

2010. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi most megnyuktattál:)
2010. ápr. 19. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!