Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu tesztet hogyan lehet...

Eszo kérdése:

Ovu tesztet hogyan lehet jóstesztként használni? Mikortól érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

már csak 1 terhestesztem maradt..és mostanában nem is fogok rendelni többet, mert kissé elegem lett..viszont most kaptam ovuteszteket.

az ovum viszont már megvolt ebben a ciklusban.


úgy gondoltam majd menzi várható időpontja előtt csinálok először ovu-t..bár nem tudom mikor szokták, illetve mikortól van értelme? hányadik dpo-n? és akkor milyennek kell lennie a 2. csíknak?


vagy ez hülyeség???


ti próbáltátok már?


2010. nov. 25. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:

itt egy mai kérdés ott láthatod az ovutesztemet de csak az elmaradt mensi napján este csináltam egyet, meg azon a két napon amikor ovu volt. Azt meg tudom neked mutatni ha érdekel:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi!

ezt pont néztem, de mondjuk az elmaradt menzi napján már inkább hcg-t csinálnék..azt gondoltam menzi előtt 1-2 nappal már lehet ovut kipróbálni..vagy ez nem így van???

2010. nov. 25. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt le van írva képekkel minden a témáról:

[link]

2010. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi!


De várnék esetleg saját tapasztalatokat is!!!!az számomra tanulságosabb lenne..

2010. nov. 25. 13:07
 5/8 anonim ***** válasza:
aztért csináltam meg az ovut mert biztos voltam benne hogy nem vagyok terhes:-) Csak volt egy két gyanus dolog itthon meg 50 ovu teszt meg 5 hcg. Gndoltam nem pazarolok szóval nem volt tudatos igazán a használat (át se gondoltam). Előtte azért nem csináltam ovutesztet.
2010. nov. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is tettem fel itt pár napja ilyen kérdéseket

én jósnak használtam, erősödött is, de idő előtt 10dpon megjött:((


szóval peteérés után 8-9 nappal kezdd el

és ha erősödik az jó jel


de mindig reggel és több napig hogy láss erősödést

2010. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

reggel? azt hittem ezt is d.u. kell inkább..na jó..okés..


jó lenne egy olyan történet is, akinél bevállt:-)

2010. nov. 25. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem bevállt.augusztus 14-15.e körül kellett volna hogy megjöjjön,és én nem is sejtettem hogy terhes vagyok,csak vmi furát éreztem.13.-án csináltam egy ovu tesztet,ami határozott + lett,és 14.-én,ami ugyanígy majd kiugrott a kontroll csík,15.-e terhességi teszt+,és 16.-a orvos kb.4 hetes voltam.De sajnos megállt a babám szíve a 10. héten.na de most nem ez a lényeg hanem igen is jók a tesztek a nemvárt előtt.

Nyugottan teszteljél,de persze ehhez az is hozzá tartozik,hogy mindenki szervezete más.

2010. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!