Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt mondják, a terhesség...

Azt mondják, a terhesség eleje olyan, mintha PMS-es lenne a kismama. Ha nekem szokatlan PMS-em van (hidegérzés a derekam környékén, este,1-2 nappal mielőtt megjönne), és azt érzem már egy hete, és hétvégén kéne megjöjjön, akkor lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 12:24
 1/9 A kérdező kommentje:
egyébként vannak más tüneteim is, de a tesztek negatívak. És szerintem az előző mensim előtt eshettem teherbe, mert rögtön utána kezdtem terhestüneteket produkálni.
2009. jan. 15. 12:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Azt szokták mondani, hogy olyan "mindjárt meg jön érzés" van. Valahol azt olvastam, hogy ez azért van, mert a ciklus elmaradásakor a szervezet még "emlékszik" azokra a tünetekre amit korábban a vérzés megjövetele előtt produkált. Gondolom nagyon szeretnéd ezt a babát, és a szokásosnál jobban figyeled a tested jelzéseit. Ennyiből nem lehet sem azt mondani, hogy biztos baba, de azt sem, hogy biztos nem. Sokan állítják, hogy első pillanattól kezdve érezték, hogy baba. Többségünk szerintem sem a beágyazódás körül sem utána nem tapasztalt semmi különös jelzést, mégis baba volt a dologban. Légy optimista és hajrá és aminek jönnie kell az jönni fog.
2009. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem semmilyen tünetem nem volt. Még a pms is elmaradt. Annyi tünetem volt talán, hogy aluszékonyabb voltam, de az is már csak a nyolcadik hét környékén.
2009. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, és köszi a válaszokat. Igen, nagyon szeretném a babát, és valóban, nagyon figyelek a testem minden jelzésére. A helyzet az, hogy az első tünet, amit a párom is észrevett, hogy nagyobb és feszesebb lett a mellem. Aztán valami tejfélét termelt. Égett a mellbimbóm, viszket is a mellem, puffadtabb vagyok, a hőm egyelőre elég fenn van (37), időközönként fejfájások és hényingerecskék t9rnek rám, fáj a derekam.
2009. jan. 15. 12:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Na bocs, véletlenül elküldtem, miélőtt a végére értem volna. Olyan érzéseim is vannak, mintha a hasamban legalul egy lufi volna. Ingerlékeny vagyok, de nagyon. És ezeket tetézi a hátfázás. Volt egy alig-alig észrevehető pozitív tesztem, de még utána is 3 negatív. Mit higgyek?
2009. jan. 15. 12:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem irány a doki. Az, ha tejféle jött a melledből (nem akarlak megijeszteni) nem túl jó dolog, az még nagyon korai lenne.
2009. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Készülök. Már megvan a beutalóm. Jövő héten fogok tudni menni. Köszi...
2009. jan. 15. 13:27
 8/9 anonim ***** válasza:

A hasban legalul lufi érzés szerintem jó jel :) Én onnan sejtettem hogy babás lettem hogy a beágyazódás környékétől kezdve felpuffadtam alul és ez azóta se múlt el, az érzésre azthiszem a te megfogalmazásod a legmegfelelőbb :)

Szerintem meglehet érezni ha valaki babás lesz, persze ha valaki nagyon akarja már akkor a fülcimpa bizsergést is terhességi tünetnek véli, de azért ha tényleg baba van akkor a tünetek valahogy tényleg olyanok és azt érezni...

na ha valakinek sikerült megérteni amit hablatyoltam az nagyon ügyes:)

2009. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Teljesen érthető, amit mondasz :-). A fülcimpabizsergéssel nagyon igazad van. Azt hiszem, ilyenkor lesi az ember a testét, és olyan dolgokat is észrevesz, amik bizonyára máskor is úgy voltak, de olyan természetesek, hogy nem is tűnnek fel mindaddig, amíg nem DIREKT figyeli az ember lánya.


Továbbra sem tudom, mi van velem, de valamelyest javult a lelkiállapotom. El tudom fogadni azt is, hogy nem vagyok most terhes. Picit talán reménykedek, hogy nem jön meg hétvégén, nekem nem szokott előtte napokkal fájni semmim, na most fáj a hasam alja. A hidegérzés megvan továbbra is. A hőm ma reggel felment, pedig esnie kéne.


Marad a kíváncsiság. Megírom, hogy megjött végül, vagy nem.


Kellemes hétvégét! :-)

2009. jan. 16. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!